Podwójne suche sprzęgło (DDC) - webinar Valeo | MOTOFAKTOR

Podwójne suche sprzęgło (DDC) - webinar Valeo

person Adrian Januszkiewicz 9/07/2020

Firma Valeo w związku z wprowadzeniem do oferty części zamiennych podwójnych suchych sprzęgieł (DDC), organizuje serię webinarów.

Podczas szkoleń online zostały zaprezentowane szczegóły dotyczące nowej oferty oraz praktyczne wskazówki montażowe.

Kompletna dawka wiedzy na temat sprzęgła DDC

Poszerzenie oferty części Valeo dostępnych na aftermarkecie o podwójne sprzęgło suche otwiera przed warsztatami niezależnymi nowe możliwości. Od teraz będą one mogły oferować wymianę sprzęgła w dwusprzęgłowych skrzyniach biegów marki KIA i Hyundai. Wcześniej części te dostępne były tylko na rynku pierwszomontażowym.

 

Nowa oferta Valeo to 23 nowe referencje produktów. Poza podwójnymi sprzęgłami składa się również z kół dwumasowych, siłowników sterowanych elektrycznie oraz zestawu narzędzi potrzebnych do profesjonalnej wymiany.

 

Podczas webinarów firma Valeo zaprezentowała jak wygląda prawidłowa procedura wymiany sprzęgła DDC. Pokazany został także między innymi proces kalibracji wysprzęglika, który należy przeprowadzić każdorazowo przy takiej naprawie.

 

Pełen spis szkoleń:

 

  • DDC Sprzęgło podwójne suche – Nowość w ofercie
  • Proces montażu sprzęgła DDC
  • Demontaż wysprzęglika w skrzyni biegów ze sprzęgłem DDC
  • Proces kalibracji wysprzęglika
  • Szczegóły oraz wskazówki montażowe + odpowiedzi na pytania uczestników

Rejestracja na webinary

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).