Podwójne punkty w Valeo Specialist Club | MOTOFAKTOR

Podwójne punkty w Valeo Specialist Club

person Adrian Januszkiewicz 29/06/2020

Uczestnicy programu lojalnościowego Valeo Specialist Club w lipcu i sierpniu za zakupy popularnych referencji z gamy klimatyzacji otrzymają podwójne punkty.

Dodatkowymi punktami nagradzany będzie zakup referencji do popularnych aut w naszym kraju.

 

Promocja dotyczy poniższych referencji Valeo:

 

  • 699357 – Kompresor – VAG
  • 817777 – Skraplacz – VAG
  • 813265 – Kompresor – Renault Master
  • 814179 – Skraplacz – Renault Master
  • 813157 – Kompresor – Mercedes-Benz
  • 818173 – Skraplacz – Mercedes-Benz
  • 813256 – Kompresor – Dacia
  • 814373 – Skraplacz – Dacia

Czym jest Valeo Specialist Club?

Tych, którzy jeszcze nie słyszeli o Valeo Specialist Club, informujemy, że jest to w 100% cyfrowy program lojalnościowy w którym za zakupy produktów Valeo można otrzymać punkty, które następnie można wymienić na nagrody.

 

Aby dołączyć do klubu wystarczy pobrać aplikację na telefon. Jest ona dostępna w sklepach App Store i Google Play. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło „Specialist Club”. Aplikację można znaleźć także na stronie internetowej www.valeoservice.pl/specialistclub.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).