Podnośniki parkingowe odpowiedzią na małą powierzchnię | MOTOFAKTOR

Podnośniki parkingowe odpowiedzią na małą powierzchnię

person Adrian Januszkiewicz 15/01/2020

Marka Best Products wzbogaciła swoją ofertę o podnośniki parkingowe, które dają możliwość podwojenia liczby przechowywanych pojazdów.

W aktualnej ofercie znajdują się podnośniki dwukolumnowe (TW 227P) o udźwigu do 2,7 tony oraz czterokolumnowe mieszczące 2 lub 4 pojazdy (TW 436P i TW 436P-D2). Podnośniki czterokolumnowe posiadają udźwig nominalny 3,6 tony i występują również w szarej wersji kolorystycznej (antracyt). Są to odpowiednio TW 436P-G oraz TW 436-D2-G. Trzeba pamiętać, że w przypadku podnośników podwójnych udźwig 3,6 tony dotyczy dwóch pojazdów (suma ich masy), które są unoszone.

 

Dodatkowo dostępne są opcjonalne tace przeciwolejowe zapobiegające ewentualnemu kapaniu oleju z pojazdu górnego na dolny. Można w ten sposób zabezpieczyć się na całej długości podnośnika sotsując kilka tac.

 

Podnośniki te (z wyjątkiem dwukolumnowego TW 227P) nie muszą być mocowane trwale do podłoża. A jednym z akcesoriów jest zestaw mobilny umożliwiający przesunięcie podnośnika (bez samochodu) w inne miejsce.

Zdarza się, że konieczne jest postawienie szeregu takich podnośników (jak na zdjęciach) jeden obok drugiego. Dzięki zastosowaniu specjalnego uchwytu (opcja) cały agregat hydrauliczny wraz ze sterowaniem może być zamocowany z przodu kolumny zamiast na boku. Umożliwi to zbliżenie kolumn dwóch podnośników na odległość zaledwie kilku centymetrów.

 

Źródło: Best Products

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).