Podnośniki Bestlift znów na rynku | MOTOFAKTOR

Podnośniki Bestlift znów na rynku

person Januszkiewicz Adrian 17/07/2019

Marka Best Products z Poznania po latach przerwy ponownie wprowadza na rynek podnośniki Bestlift.

Ponad 20 lat temu firma Best Products z Poznania z powodzeniem wprowadziła na rynek produkowane przez siebie podnośniki dwukolumnowe pod marką Bestlift. Były to urządzenia elektromechaniczne wykorzystujące podzespoły niemieckiej firmy Hofmann Werkstatttechnik GmbH (m.in. śruby nośne). Do dziś większość z tych podnośników pracuje z warsztatach w Polsce i w wielu krajach europejskich.

 

Odwołując się do tych tradycji Best Products wraca na Polski rynek z podnośnikami marki Bestlift. Już od kilku miesięcy w ofercie firmy znalazła się niemal pełna gama urządzeń tej marki: podnośniki dwukolumnowe hydrauliczne (4,0 i 5,5T) i śrubowe (3,5 i 4,0T), diagnostyczne podnośniki 4-kolumnowe (o rozstawie kolumn 3 m – idealne pod geometrię 3D) i nożycowe oraz nożycowe podprogowe niskiego i wysokiego unoszenia. Tak szeroka oferta okazuje się być niezbędna, aby zapewnić klientom urządzenia zgodne z ich wymaganiami i oczekiwaniami. Wszystkie podnośniki są wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami Unii Europejskiej i są dostarczane wraz z pełną dokumentacją niezbędną do ich odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Szczegółowe specyfikacje wszystkich podnośników Bestlift można znaleźć na stornie internetowej: www.best-prod.com.

 

Źródło: Best Products

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).