Podnośnik WERTHER na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Podnośnik WERTHER na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 18/03/2022

Firma WERTHER udostępni na czas XI Ogólnopolskich Mechaników podnośnik samochodowy WERTHER MM 25.

Firma WERTHER Polska zajmuje się wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia i instrumenty diagnostyczne. Świadczy również usługi z zakresu instalacji, konserwacji, napraw, dozoru technicznego, szkoleń, projektowania urządzeń technicznych i systemów informatycznych.

 

Zalety wysokiej jakości urządzeń firmy będą mieli okazję poznać uczestnicy XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. WERTHER Polska udostępni na użytek konkurencji praktycznych podnośnik MM 25. Jest to podnośnik jednokolumnowy jezdny o masie 2500 kg, mobilny, elektrohydrauliczny.

 

Podnośnik WERTHER MM 25 jest wyposażone w urządzenia zabezpieczające: mechaniczne, hydrauliczne i elektromechaniczne i jest dostosowany do uniesienia samochodu dowolnej marki, a także do pracy na wolnym powietrzu. Urządzenie jest przeznaczone dla warsztatów mechaniki pojazdowej, blacharstwa, serwisów ogumienia, stacji benzynowych i serwisów elektromechaniki pojazdowej.

Jako WERTHER Polska szczególną wagę przykładamy do kwalifikacji i jakości pracy serwisu. Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników nasi eksperci podzielą się z ich uczestnikami fachową wiedzą techniczną na temat naszych urządzeń. Profesjonalny podnośnik samochodowy zdecydowanie ułatwia pracę w serwisie samochodowym, a dzięki dobrze przeszkolonym użytkownikom służy długo i nie ulega awariom. Marcin Iwańczyk WERTHER Polska

 

Podnośnik, który będą mieli do dyspozycji uczestnicy XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, zapewnia łatwy dostęp do elementów nadwozia, podwozia i zespołów mechanicznych samochodu, jest również dostosowany dla celów myjni samochodowej i zdolny do podnoszenia samochodów z ram blacharskich. Umożliwia transport pojazdów na terenie serwisu samochodowego. Uruchamianie podnośnika jest zabezpieczone przez stacyjkę z kluczykiem.

Bardzo zależy nam na praktycznej edukacji młodych i zawodowych mechaników. Podnośnik, który dostarczy nam firma WERTHER, na pewno pomoże uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników poznać tajniki obsługi urządzeń niezbędnych w warsztacie samochodowym. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Firma WERTHER Polska powstała w roku 2000 i jest zlokalizowana w Brzozie koło Bydgoszczy. Współpracuje z WERTHER International – koncernem, który posiada 6 fabryk w Europie oraz autoryzowaną sieć dystrybucyjną w Europie, Ameryce Północnej, Afryce i Azji. Fabryki specjalizują się m.in. w wytwarzaniu wyrobów gotowych i podzespołów do: podnośników, montażownic ogumienia, pras hydraulicznych, stacji do obsługi klimatyzacji, drobnych dźwigników i żurawików.

 

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: OMM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).