"Poczuj różnicę” z BILSTEIN na Torze Modlin | MOTOFAKTOR

"Poczuj różnicę” z BILSTEIN na Torze Modlin

person Redakcja 22/03/2022

Po raz pierwszy w Polsce marka BILSTEIN organizuje jazdy porównawcze na Torze Modlin samochodami zawieszonymi na różnych amortyzatorach.

Od lat 60. ubiegłego wieku BILSTEIN oferuje amortyzatory i zestawy zawieszeń oraz elementy montażowe. Aktualnie oferta podzielona jest na dwie grupy. Replacement, czyli zamienniki fabrycznie montowanych części oraz Performance, czyli ich ulepszone pod względem charakterystyki pracy odpowiedniki.

 

Jak porównać ze sobą te różnice? Z reguły wystarczy zestawienie danych z kart technicznych lub prezentacja produktowa na szkoleniu organizowanym przez BILSTEIN. Jednak do tej pory nie było jeszcze okazji do „poczucia różnicy” podczas jazdy samochodem.

 

Do teraz, bowiem pierwszy taki test w Polsce zostanie zorganizowany 21 kwietnia 2022 roku na Torze Modlin. Do dyspozycji uczestników będą dwa identyczne modele Volkswagena Golf VII. Przy czym zawieszenie jednego oparto na fabrycznych amortyzatorach, zaś drugiego na ich odpowiednikach z serii BILSTEIN B6 Performance.

 

Udział w tym szkoleniu przeznaczony jest wyłącznie dla mechaników samochodowych. Zapisy odbywają się w formie rozwiązania quizu wiedzy o amortyzatorach i zawieszeniu BILSTEIN. Zaś odpowiedź na najważniejsze pytanie – stanowiące dla jury podstawę wyboru 25 osób – pozostaje do opisania własnymi słowami „Dlaczego chciałbyś wziąć udział w szkoleniu BILSTEIN i Gosi Rdest?”.

 

Pojawienie się imienia i nazwiska tej utalentowanej zawodniczki nie jest przypadkowe. Jako Ambasadorka marki BILSTEIN w Polsce będzie obecna w trakcie tego spotkania. I to w roli kierowcy wyścigowego w Seacie Leon Racer, którego zawieszenie oparto na rozwiązaniach producenta z Ennepetal. Co więcej, każdy z zaproszonych gości będzie miał okazję poczuć sportowe emocje towarzysząc zawodniczce na prawym fotelu!

 

Quiz, warunki uczestnictwa oraz szczegółowy opis tego wydarzenia dostępne są na stronie https://workshop.bilstein.com/pl/poczuj-roznice/ Zgłoszenia należy nadsyłać do 8 kwietnia 2022, przy czym każdy chętny do wzięcia udziału w jazdach testowych może przesłać swoje odpowiedzi dowolną liczbę razy.

 

Źródło: BILSTEIN

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).