Płyn przekładniowy Texaco Delo z atestem Allison Transmission | MOTOFAKTOR

Płyn przekładniowy Texaco Delo z atestem Allison Transmission

person Adrian Januszkiewicz 1/12/2021

Allison Transmission zatwierdziło syntetyczny płyn przekładniowy Texaco Delo Syn ATF 668 dla wydłużonych okresów eksploatacji.

Texaco Delo Syn ATF 668 to w pełni syntetyczny płyn przekładniowy do automatycznych skrzyń biegów pojazdów ciężarowych i autobusów pracujących w trudnych warunkach. Został opracowany z myślą o większej trwałości i żywotności sprzętu, czego potwierdzeniem jest atest Allison Transmission. Płyn przekładniowy Texaco Delo Syn ATF 668 jest przeznaczony do nowej generacji automatycznych skrzyń biegów pojazdów ciężarowych i autobusów Allison Transmission, zapewniających płynną zmianę biegów i długoterminową trwałość. Zaawansowana formuła przeciw zużyciu płynu Texaco Delo Syn ATF 668 pomaga zredukować zarówno hałas, jak i wibracje, także w trudnych warunkach pracy. Z kolei stabilność termiczna i oksydacyjna przekłada się na wydłużenie okresów między wymianami i długą żywotność, co pomaga obniżyć koszty konserwacji.

 

Stworzony przy użyciu syntetycznych olejów bazowych nowy płyn przekładniowy Texaco zawiera specjalny pakiet dodatków, stworzonych w celu umożliwienia płynniejszej zmiany biegów przy niskich prędkościach i w szerszym zakresie temperatur. Pomagać ma to zapobiegać gromadzeniu się osadów oraz tworzeniu szlamu, lakieru i piany. Texaco Delo Syn ATF 668 oferujący 10-krotnie dłuższą odporność na drgania, w porównaniu do płynów TES 295 – co wykazano podczas testów, został zaprojektowany w celu ochrony przed postępującym w miarę upływu czasu pogarszaniem tarcia. Płyn ma pomagać również zmniejszyć wibracje i przyczyniać się do bardziej stabilnej pracy, zapewniając tym samym optymalną sterowność pojazdu.

 

Produkt Texaco Delo zapewniać ma stałą wydajność zmiany biegów, niezależnie od trybu jazdy. Został zaprojektowany z wykorzystaniem zaawansowanej formuły przeciwzużyciowej, w tym wzmocnionych przeciwutleniaczy. Te związki pomagać mają zapobiegać utlenianiu, przedłużając żywotność sprzętu nawet przy wyższych obciążeniach, a efektem jest również wydłużenie okresów między wymianami, nie wpływająca na wydajność.

 

Produkt został zatwierdzony przez Allison Transmission w zakresie wydłużonych okresów między wymianami, do zastosowań w których określone są płyny TES 668, w tym przekładnie serii 1000, 2000, 3000 i 4000. Jest wstecznie kompatybilny z płynami przekładniowymi TES 295 i TES 389.

 

Źródło: Chevron

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).