Płyn hamulcowy Ravenol DOT 4 LV | MOTOFAKTOR

Płyn hamulcowy Ravenol DOT 4 LV

person Adrian Januszkiewicz 14/08/2019

W ofercie Ravenol pojawił się nowy płyn hamulcowy -DOT 4 LV.

DOT 4 LV jest szczególnie zalecany do układów hamulcowych i sterowania sprzęgłem w pojazdach wyposażonych w elektroniczne programy stabilizacji toru jazdy ESP i ABS. Dzięki swoim parametrom lepkości, nawet w skrajnie niskich temperaturach (maks. 750 cSt w -40°C), ma pozwalać na płynną pracę tych systemów. Może być stosowany we wszystkich samochodach, pojazdach użytkowych i motocyklach, dla których zalecany jest płyn niezawierający pochodnych ropy naftowej. Spełnia, a nawet przewyższa, wymagania najnowszej normy ISO 4925 dla klasy 6.

 

Klasa jakości: ISO 4925 Klasa 6, FMVSS 116 DOT 3, DOT 4, SAE J 1703, SAE J 1704 oraz ISO 4925 (Klasy 3 i 4)

Specyfikacje: Ford WSS-M6C65-A2, VW 501 14

Najważniejsze właściwości podane przez producenta:

  • zachowuje płynność nawet w bardzo niskich temperaturach zapewniając optymalne działanie układu ABS,
  • stabilny chemicznie oraz neutralny dla elementów układu hamulcowego,
  • mieszalny ze wszystkimi płynami hamulcowymi o tej samej specyfikacji.

 

Więcej informacji o produkcie pod linkiem.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).