Płatności ratalne w ProfiAuto Serwis | MOTOFAKTOR

Aplikacja ProfiAuto została wzbogacona o kolejną funkcję. Za pośrednictwem jej webowej wersji, za naprawy w wybranych warsztatach sieci można płacić ratalnie.

Webowa wersja aplikacji ProfiAuto została uruchomiona z myślą o kierowcach, którzy chcą skorzystać z atutów zdalnej usługi za pośrednictwem swoich komputerów. Rozwijając ją, dodano funkcjonalność będącą nowością na rynku niezależnym – płatność ratalną. Zmianom towarzyszyło także odświeżenie designu mobilnej wersji aplikacji – uproszczono ją, unowocześniono i dodano kolejne elementy przyjazne dla użytkowników.

Jako największa sieć warsztatów niezależnych w Polsce przykładamy dużą wagę do nowoczesnej obsługi klienta. Aplikacja ProfiAuto, z modułem ProfiAuto Pay, umożliwiająca umówienie się na naprawę, śledzenie przebiegu usługi serwisowej i płatność za nią zdalnie, to projekt przełomowy. Teraz uzupełniamy go o opcję dostępną dotychczas głównie w ASO. Wiemy, że płatność ratalna to coś, czego kierowcy oczekują. Profesjonalizacja standardu obsługi klienta w warsztatach niezależnych to zauważalny trend, na który mocno stawiamy od początku działania sieci. Mariusz Maksym koordynator sieci warsztatowej ProfiAuto Serwis

 

W opcji ratalnej klient może rozłożyć płatność za usługę serwisową na okres od 3 do 48 miesięcy. Minimalna wartość takiej płatności to 50 złotych, maksymalna 10 000 złotych. Koszt kredytu poniesiony przez klienta to 1% do raty. Opcja dostępna jest webowo, poprzez przeglądarkę.

 

Miesięczne zobowiązanie można obliczyć za pomocą kalkulatora kredytowego.

 

Webowa wersja aplikacji dostępna jest TUTAJ.

 

Źródło: ProfiAuto

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).