Płatności mobilne DKV Mobility dostępne w Niemczech i Niderlandach | MOTOFAKTOR

Płatności mobilne DKV Mobility dostępne w Niemczech i Niderlandach

person Redakcja 7/11/2022

DKV Mobility rozszerza sieć płatności mobilnych o 543 stacje paliw tankpool24 w Niemczech oraz 100 stacji VARO Energy Retail w Holandii.

 

DKV Mobility konsekwentnie rozbudowuje swoją sieć płatności mobilnych. Od teraz jej klienci mogą płacić smartfonem przy użyciu aplikacji DKV APP&GO także na 100 stacjach VARO Energy Retail w Holandii oraz 543 stacjach tankpool24 w Niemczech.

 

Darmowa aplikacja DKV APP&GO to rozwiązanie dla firm jeżdżących na trasach międzynarodowych. Pozwala dokonywać płatności z użyciem smartfona bez wychodzenia z auta. Kierowca „omija” więc kolejkę do kasy na stacji, oszczędza czas, a zarazem ogranicza kontakt z ludźmi – niwelując ryzyko zakażenia koronawirusem. Dzięki uwierzytelnieniu biometrycznemu (np. przez odcisk palca lub identyfikację twarzy), użytkownik pojazdu nie musi pamiętać kodu PIN. Pracodawca przyznaje kierowcy dostęp do aplikacji za pośrednictwem konta klienta. Rachunki są dostarczane cyfrowo: w aplikacji i przez e-mail. Technologia aplikacji jest oparta na platformie Connected Fueling, stworzonej przez PACE Telematics.

tankpool24 także dla przewoźników

Nowa możliwość zdalnych płatności na stacjach tankpool24 w Niemczech jest atrakcyjna dla właścicieli aut osobowych i pojazdów ciężarowych. Punkty tankpool24 znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad, w dużych parkach przemysłowych oraz wzdłuż intensywnie uczęszczanych dróg federalnych.

 

Dzięki partnerstwu z tankpool24, łączymy korzyści płynące z mobilnego tankowania z zaletami stacji dostosowanych do potrzeb kierowców zawodowych – mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility.

 

Cieszymy się, mogąc zaoferować zdalną płatność na 543 stacjach tankpool24 w całych Niemczech. W naszej sieci przywiązujemy wielką wagę do bliskiej i pełnej zaufania współpracy z partnerami, która przekłada się na korzyści dla naszych klientów – dodaje z radością dyrektor zarządzający tankpool24, Klaus Kiunke.

Łącznie 3000 stacji ze smartfonem, również w Holandii

Dzięki nowym partnerstwom kierowcy mogą korzystać z DKV APP&GO już na około 3 tysiącach stacji paliw w Europie, przystosowanych do potrzeb samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych. Punkty te znajdują się w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Holandii i Austrii.

 

Szczególnie Holandia była w ostatnim czasie ważnym kierunkiem rozwoju. Tu zdalne płatności z DKV APP&GO umożliwiła 100 stacji VARO Energy Retail.

 

Wierzymy w ideę bezgotówkowych rozliczeń, również za pomocą aplikacji. Zatem logicznym krokiem jest połączenie sił z DKV Mobility – powiedział Arend Nieboer, menedżer kart w VARO Energy Retail.

 

Współpraca z nowym partnerem oznacza znaczne zwiększenie liczby naszych punktów akceptacji płatności mobilnych w Holandii, co wpływa na większą elastyczność i wygodę tankowań z DKV Mobility – dodał Sven Mehringer.

Źródło: DKV Mobility

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).