Platinum Ultor z technologią Neo Guard – oleje silnikowe dla HDV | MOTOFAKTOR

Platinum Ultor z technologią Neo Guard – oleje silnikowe dla HDV

person Adrian Januszkiewicz 30/03/2022

Platinum Ultor to specjalnie opracowana linia olejów ze składem zapobiegającym tworzeniu się szkodliwych osadów i aglomeratów sadzy.

Orlen Oil udoskonala technologie olejów, które znajdują się w portfolio firmy. Skupiono się na segmencie Heavy Duty, zwłaszcza na marce Platinum Ultor, czyli na wysokojakościowych olejach rekomendowanych do każdych warunków silnika. Dzięki temu powstała technologia Neo Guard, stworzona w celu utrzymania czystości oraz zabezpieczenia silników wysokoobciążonych.

 

Neo Guard ma zapewniać ochronę newralgicznych części wewnątrz silnika. Poprawiać ma też smarowanie metalowych elementów, w celu uniknięcia ich nadmiernego zużycia ściernego oraz zachowania czystości przed szkodliwym osadem powstałym w procesie spalania. Warstwa ochronna, powstała z użycia wysokiej jakości dodatków uszlachetniających i specjalnie dobranego polimeru, ma gwarantować zabezpieczenie silnika nawet w ciężkich warunkach oraz wydłużać jego żywotność.

 

Skuteczność nowej technologii Neo Guard została sprawdzona m.in. testami w terenie, które potwierdziły doskonałą wydajność i ochronę, dzięki temu uzyskała ona również aprobatę większości wiodących światowych producentów pojazdów ciężarowych. To właśnie połączenie dodatków uszlachetniających, specjalnie dobranego polimeru i oleju bazowego uzyskało oficjalną aprobatę, zmiana komponentów prowadzi do jej utraty.

 

Źródło: Platinum Orlen Oil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).