PLATINUM ORLEN OIL partnerem strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

PLATINUM ORLEN OIL partnerem strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Redakcja 22/05/2021

X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników zyskały strategicznego partnera – markę PLATINUM ORLEN OIL, znaną z wysokiej jakości olejów silnikowych.

Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach Grupy Kapitałowej ORLEN zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarowych oraz płynów eksploatacyjnych. Oferta produktowa ORLEN OIL obejmuje m.in. najwyższej jakości oleje dla motoryzacji – PLATINUM ORLEN OIL.

 

Dzięki współpracy, uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników mają niepowtarzalną okazję, by czerpać inspiracje i zdobywać nowe kompetencje oraz umiejętności w oparciu o wiedzę ekspertów marki PLATINUM ORLEN OIL. Celem spółki ORLEN OIL i organizatorów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest szeroko pojęta edukacja dotycząca samochodowych środków smarowych, wyposażenie przyszłych i obecnych mechaników w szczegółową, merytoryczną wiedzę dotyczącą olejów silnikowych, które będą później polecać klientom w swoich warsztatach.

Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przyświeca nam hasło #WspieramyPolskieWarsztaty. Ogromnie nas cieszy, że będziemy je mogli realizować przy wsparciu tak szacownego partnera, jakim jest marka PLATINUM ORLEN OIL i szerzyć wiedzę na temat środków smarowych wśród mechaników samochodowych. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników
Mamy ogromne doświadczenie w produkcji, ciągłym doskonaleniu i wprowadzaniu na rynek coraz bardziej zaawansowanych środków smarowych i płynów eksploatacyjnych. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą z uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Na rynku stale pojawią się nowe produkty, dlatego ich znajomość jest tak istotna. Równie ważne jest zasilenie rynku wykształconymi, wyposażonymi w merytoryczną wiedzę mechanikami, na czym zależy nam wspólnie z organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Dlatego wspieramy polskie szkoły i polskie warsztaty. Chcemy razem budować nowe pokolenia młodych ekspertów w tej dziedzinie. Klaudyna Bujak Dyrektor Sprzedaży Krajowej i Marketingu ORLEN OIL

Głównym Ambasadorem i współtwórcą Akademii Młodego Mechanika jest Grzegorz Duda, wielokrotny mistrz w rajdach m.in. Mistrz Polski i Mistrz Europy w wyścigach górskich oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

ORLEN OIL aktywnie współpracuje z czołowymi zagranicznymi i polskimi ośrodkami badawczymi w zakresie wprowadzania do oferty nowych, wysokojakościowych produktów. Obecna pozycja jednego z czołowych producentów środków smarowych zobowiązuje ORLEN OIL do ciągłego monitorowania trendów technologicznych w celu błyskawicznego dostosowywania oferty do nowych wymogów rynku, związanych między innymi z wprowadzaniem w Unii Europejskiej kolejnych norm emisji spalin.

 

Najwyższą jakość produktów oferowanych przez ORLEN OIL potwierdzają aprobaty znanych producentów samochodów osobowych, ciężarowych i urządzeń rolniczych (takich jak m.in.: Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, MAN, MTU, Deutz, Cummins, Renault) oraz maszyn przemysłowych (Flender, Parker Denison, Siemens, Bosch Rexroth, MAG Cincinnati, SKODA Power, Alstom).

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).