PISKP przedstawiła szczegóły strajku w Warszawie | MOTOFAKTOR

PISKP przedstawiła szczegóły akcji protestacyjnej w Warszawie

person Adrian Januszkiewicz 12/11/2021

Na 18 listopada br. w Warszawie zaplanowano protest diagnostów SKP. PISKP przedstawiła już harmonogram i trasę jego przebiegu.

Niecały tydzień pozostał do zapowiadanego przez środowisko diagnostów SKP protestu w Warszawie, który ma na celu podniesienie waloryzacji opłaty za badania techniczne pojazdów, która od lat pozostaje na tym samym poziomie. W związku z tym PISKP, będąca organizatorem strajku, podała szczegóły jego przebiegu i zachęciła, aby jak najszersze grono diagnostów z całej Polski wzięło w nim udział.

 

Musimy pokazać jedność środowiska w tej tak ważnej dla nas sprawie. Tylko działając razem, mamy szanse spowodować, że coś się zmieni. Całe środowisko badań technicznych MUSI się o to postarać!! Musimy zamanifestować, że już dłużej na waloryzację czekać nie możemy! Może być po prostu za późno – czytamy w komunikacie Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów.

 

Zbiórka zaplanowana jest na godz. 11:00 na parkingu przy Hali Torwar przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Start protestu z kolei na godz. 12:00. Przemarsz ma przebiegać ulicami: Łazienkowska, Myśliwiecka, Park Agrykola, Agrykola, Al. Ujazdowskie przed Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Organizator będzie chciał złożyć petycję wraz z deklaracjami poparcia.

 

Zapewnia także, że tego dnia nie jest planowane zamknięcie stacji kontroli pojazdów.

 

Źródło: PISKP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).