Piotr Wolnik nowym Prezesem PZL Sędziszów | MOTOFAKTOR

Piotr Wolnik nowym Prezesem PZL Sędziszów

person Adrian Januszkiewicz 18/09/2018

Rada Nadzorcza PZL Sędziszów S.A. na posiedzeniu w dniu 7 września br. powołała Pana Piotra Wolnika na stanowisko nowego Prezesa Zarządu.

Piotr Wolnik, który dotychczas pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Produkcji, został powołany przez Radę Nadzorczą na stanowisko Prezesa Zarządu. Zarząd Spółki reprezentuje także Bogusław Satława, który jako Członek Zarządu pełni funkcję Dyrektora ds. Handlowych.

 

Wolnik od 15 lat jest związany z branżą samochodową. W przeszłości współpracował z takimi firmami jak: Valeo, Automotive Lighting, Koito, Hella, Varroc, VW, FCA i GM. Jest doświadczonym i cenionym menedżerem w zakresie systemów produkcji, koordynatorem optymalizacji procesów produkcyjnych w wielu firmach. Przez ostatnie 8 miesięcy przeprowadzał równolegle reorganizację zakładów PZL Sędziszów S.A. oraz Böhm Plast-Technik w Czechach.

 

Źródło: PZL Sędziszów

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).