Pierwszy z Nexus EV Experience Days zorganizowany w Oslo | MOTOFAKTOR

Pierwszy z Nexus EV Experience Days zorganizowany w Oslo

person Adrian Januszkiewicz 24/05/2022

Rozpoczynając wczoraj w Oslo, Nexus Nordic Baltic gościł pierwszą edycję swoich EV Experience Days.

Ponad 30 uczestników reprezentujących 14 dostawców i dystrybutorów wzięło udział w Nexus EV Experience Days i podzieliło się swoimi przemyśleniami, poglądami i doświadczeniami związanymi z pojazdami elektrycznymi.

 

Gospodarzem wydarzenia był norweski dystrybutor NDS, firma zajmująca się świadczeniem usług – członek Nexus Nordic Baltic.

 

Wydarzenie ma zapewnić platformę do przewidywania potencjalnych inicjatyw strategicznych, które będą musiały zostać podjęte przez społeczność Nexusa na obszarze nordyckiego Bałtyku, a następnie zapowiadać informacje i udostępniać je wielu innym terytoriom i rynkom.

 

Teraz wiemy, że wzrost liczby samochodów spalinowych zakończy się w 2030 roku, musimy wspierać naszą społeczność i być gotowym na przyjęcie nadchodzącej rewolucji elektrycznej. Głównym celem tego wydarzenia jest wymiana doświadczeń między ekspertami i nauka od jednego z najbardziej zaawansowanych krajów w tej dziedzinie – powiedział Gaël Escribe, CEO Nexus Automotive International.

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).