Pierwszy katalog części wszystkich marek Schaefflera do transporterów | MOTOFAKTOR

Pierwszy katalog części wszystkich marek Schaefflera do transporterów

person Adrian Januszkiewicz 18/10/2018

W nowym katalogu “Light Commercial Vehicles 2018/2019” Schaeffler po raz pierwszy prezentuje ofertę wszystkich swoich marek dla samochodów dostawczych.

Tysiące kilometrów w miejskich korkach, dziurawe jezdnie, wysokie krawężniki i ciężki ładunek – a wszystko pod presją dostawy na czas. Popularność samochodów dostawczych jest najwyższa w historii. Są one także nieodłącznym elementem codziennej działalności gospodarczej. Przy szacowanym rocznym wzroście na poziomie 8 procent, samochody dostawcze reprezentują najszybciej rozwijający się segment rynku i stanowią trzon branży transportu komercyjnego. Pojazdy te muszą zapewniać maksymalną mobilność każdego dnia, w najtrudniejszych warunkach. Dlatego są one narażone na szybsze zużycie, co w efekcie prowadzi do wyższych kosztów naprawy w porównaniu do samochodów osobowych.

Oferta wszystkich marek w jednym katalogu

Szybkie i łatwe naprawy samochodów dostawczych przy użyciu rozwiązań naprawczych dostosowanych do potrzeb operatorów flot i firm transportowych – to właśnie oferuje Schaeffler wraz ze swoimi markami LuK, INA, FAG, i Ruville. Po raz pierwszy rozwiązania naprawcze wszystkich marek zostały zebrane w jednym katalogu. Kompleksowe kompendium obejmuje 2200 różnych zastosowań w pojeździe dla 35 najpopularniejszych modeli samochodów dostawczych na rynku europejskim, od 15 producentów. Dla przykładu, w katalogu znajdziemy przekrojową ofertę części zamiennych dla pojazdów takich jak Ford Transit, Mercedes-Benz Sprinter i VW Transporter, które stanowią obecnie większość wśród segmentu samochodów dostawczych. W katalogu znajduje się ponad 3000 artykułów, między innymi zestawy LuK GearBOX do naprawy skrzyń biegów, zestawy LuK DMF ze sprzęgłem przeciążeniowym, zestawy naprawcze łożysk kół od FAG, a także elementy układu kierowniczego oraz zwieszenia.

 

Przejrzysta i logiczna struktura katalogu umożliwia szybkie wyszukanie właściwych części zamiennych. Wszystkie informacje dostępne są w siedmiu językach. Po raz pierwszy także po polsku i rosyjsku ze względu na rosnące znaczenie tych dwóch rynków samochodów dostawczych. Pozostałe języki to angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i włoski.

 

Katalog dostępny jest u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket. Kompendium dostępne jest także do pobrania na stronie www.repxpert.pl.

 

Źródło: Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).