Pierwszy cykl Regionalnych Konferencji ProfiAuto Serwis | MOTOFAKTOR

Pierwszy cykl Regionalnych Konferencji ProfiAuto Serwis

person Adrian Januszkiewicz 3/12/2019

Ponad 800 uczestników wzięło udział w tegorocznych Regionalnych Konferencjach ProfiAuto Serwis, gdzie podsumowano osiągnięcia i wytyczono plany na przyszłość.

Cykl czterech dużych konferencji to tegoroczna nowość w ramach sieci ProfiAuto Serwis. Pierwsza z nich odbyła się 7 września w Folwarku Łochów i skierowana była do właścicieli ProfiAuto Serwis z województw warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego i łódzkiego. Druga, zorganizowana 21 września w Hotelu Qubus w Krakowie, przeznaczona była dla okręgu lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

 

Podczas trzeciej konferencji – 9 listopada, warsztatowcy z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego świętowali rozwój sieci w hotelu IBB Andersia Poznań. Wieńczące cykl czwarte spotkanie zorganizowano we Wrocławiu 23 listopada z myślą o ProfiAuto Serwisach z regionu dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

 

Poza dyskusją na temat teraźniejszości i przyszłości warsztatów samochodowych, wydarzenia stanowiły także okazję do zapoznania się z nowościami wpływającymi na rozwój rynku automotive. Dotyczyły one m.in. obsługi flot, segmentacji klientów warsztatów, wyzwań związanych ze zmianami prawnymi czy nowinek technologicznych, takich jak skaner samochodowy, automatyzujący proces przyjmowania pojazdów do warsztatu. Dużo mówiono także o korzyściach i benefitach, które wiążą się z przynależnością do sieci. Wręczono również certyfikaty serwisom, które w ostatnim czasie przeszły proces audytu.

Nasz unikalny model współpracy z partnerami warsztatowymi polega na tym, że pozostawiamy im duże pole do samodzielności. Dlatego takie spotkania są niezbędne, aby wymienić się doświadczeniami, zintegrować i porozmawiać o kierunkach dalszego rozwoju. Mają także odświętny charakter. Zdecydowanie jest co świętować, bo w ramach ProfiAuto Serwis działa już ponad 1800 serwisów, co czyni nas największą w Polsce siecią warsztatów niezależnych. Mariusz Maksym koordynator sieci ProfiAuto Serwis

 

Każdą z konferencji wieńczył uroczysty bankiet, prowadzony przez Piotra Bałtroczyka. Przygotowany specjalnie na potrzeby cyklu konferencji program stand-up uzupełniały występy iluzjonisty.

Partnerami Regionalnych Konferencji ProfiAuto Serwis były firmy: AS-PL, ATE, Brembo, Blue Print, febi bilstein, Magneti Marelli, MANN-FILTER, MOTO Flota, Schaeffler, Varta oraz ZF.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).