Pierwsze dedykowane centrum szkoleniowe Nexus w Indiach | MOTOFAKTOR

Pierwsze dedykowane centrum szkoleniowe Nexus w Indiach

person Adrian Januszkiewicz 16/11/2018

Po udanych szkoleniach w Indiach, Chinach i Argentynie Akademia Nexus planuje kolejne w Słowenii i na Ukrainie oraz otwarcie centrum szkoleniowego.

W Chennai odbyły się dwie sesje Akademii prowadzone przez N! Członka z Indii, firmę TVS Automobile Solutions. Jedna była poświęcona dyrektorom wykonawczym członków Nexusa w regionie Azji i Pacyfiku. Druga to był kurs Train the Trainer dla koordynatorów technicznych N! Członków z regionu Azji i Pacyfiku.

 

TVS przewodzi projektowi Akademii w Indiach i 23 listopada uruchomi pierwsze centrum szkoleniowe Akademii Nexus w nowym budynku, który będzie również wykorzystywany do szkolenia pracowników TVS.

 

Sesje w Chinach odbyły się w Szanghaju, gdzie ponad 40 techników warsztatowych wzięło udział w dwudniowym szkoleniu z zakresu diagnostyki i sprzęgieł.

 

Tymczasem około 15 dyrektorów wykonawczych i menedżerów z Ameryki Łacińskiej wzięło udział w trzydniowym seminarium wykonawczym Nexusa w Buenos Aires.

 

Sesja pośrednia na Ukrainie odbędzie się 20 i 21 listopada, natomiast podczas sesji w Słowenii, w dniach 27-29 listopada, odbędzie się europejska konferencja koordynatorów technicznych N! Członków.

Program Akademii jest teraz mocno ugruntowany jako ważny międzynarodowy zasób edukacyjny. Pomaga podnieść umiejętności, wiedzę i zrozumienie, nie tylko w N! Społeczności, ale całym przemyśle motoryzacyjnym, po tym jak delegaci wprowadzają w życie to, czego się nauczyli. Kalendarz na 2019 r. Jest już zorganizowany z większą liczbą inicjatyw na całym świecie, z udziałem nowych regionów i N! członków. Będziemy wydawać szczegóły przed końcem roku. Thierry Mugnier dyrektor Akademii Nexus

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).