Pierwsza szkoła ze stacją ładowania EV | MOTOFAKTOR

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych wygrana przez uczniów ZSP w Radzyniu Podlaskim została oficjalnie uruchomiona w tej placówce oświatowej.

W zeszłym roku podczas Mistrzostw Młodych Mechaników odbywających się na Poznań Motor Show, zawodnicy reprezentujący Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zdobyli I miejsce w kategorii #iElektromobilni i wygrali dla szkoły stację ładowania pojazdów elektrycznych ecoMOTOhome.

 

Po wybudowaniu nowych warsztatów szkolnych, stacja ecoMOTOhome znalazła swoje docelowe miejsce, po czym nastąpiło uroczyste oddanie urządzenia do użytkowania. Stacja została pozytywnie odebrana przez Urząd Dozoru Technicznego i od tej pory może służyć uczniom szkoły w poszerzaniu praktycznej wiedzy na temat elektromobilności.

 

W wydarzeniu wzięli udział: Starosta Radzyński – Szczepan Niebrzegowski, Wicestarosta Radzyński – Michał Zając, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim – dr Grażyna Dzida, Przewodnicząca Rady Rodziców – Joanna Paszkowska oraz uczniowie i nauczyciele.

 

Uruchomiona stacja ładowania ecoMOTOhome zapewnia moc ładowania 22 kW AC, wyposażona jest w dotykowy ekran sterujący i czytnik kart zbliżeniowych identyfikujący użytkownika. Ładowarka posiada również zintegrowany kabel zakończony popularnym wtykiem „type 2”.

 

Źródło: Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).