Pierwsza prezentacja Denso e-Videns w Polsce | MOTOFAKTOR

Pierwsza prezentacja Denso e-Videns w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 5/02/2019

17 stycznia 2019 r. w Łodzi odbyła się pierwsza prezentacja nowego, innowacyjnego narzędzia Denso do inspekcji pojazdów, e-Videns.

Prezentację nowego produktu poprowadził Oscar Eerland z Denso, koordynator projektów związanych z narzędziami specjalistycznymi. Prowadzący wyjaśnił kiedy i w jakim celu można stosować e-Videns, przybliżył zasady działania narzędzia i przeprowadził przez poszczególne etapy inspekcji pojazdu. Omówił również raporty, które generuje narzędzie i odpowiedział na pytania uczestników. Następnie goście mieli okazję sami przetestować urządzenie na żywo – w tym celu Denso przygotowało 5 stanowisk z pojazdami, do których podłączono e-Videns i przeprowadzano szczegółowe inspekcje. Wydarzenie zakończyła sesja pytań i odpowiedzi.

e-Videns to nowe rozwiązanie, które oferujemy warsztatom. Jestem przekonany, że zapewni ono większą przejrzystość w procesie kontroli pojazdów, jak również umożliwi nawiązanie bliższej relacji pomiędzy mechanikami i kierowcami. W dłuższej perspektywie, dzięki e-Videns na drogach będzie więcej niezawodnych samochodów, co przełoży się na mniej wypadków i większe bezpieczeństwo kierowców, pasażerów i pieszych oraz ochronę naszej planety, zgodnie z długoterminową polityką Denso 2030. Richard Rybáček Regional Manager Denso na Europę Wschodnią

e-Videns, który wkrótce będzie dostępny w Polsce, zapewnia innowacyjną metodę inspekcji pojazdów, na którą składa się krótki kwestionariusz dla kierowcy, skan diagnostyczny w poszukiwaniu kodów błędów, odczyt danych z pracującego silnika i porównanie ich z danymi referencyjnymi oraz kontrola wizualna. W połączeniu z intuicyjną, przyjazną dla użytkownika platformą cyfrową, e-Videns umożliwia mechanikowi obiektywną ocenę stanu technicznego pojazdu. Korzystając z danych referencyjnych, e-Videns na bieżąco monitoruje dane z uruchomionego silnika, aby zidentyfikować wszelkie problemy i nieprawidłowości z wyprzedzeniem. Ta funkcjonalność jest unikalna dla Denso.

Dużą zaletą narzędzia jest jego łatwość w użyciu. e-Videns prowadzi mechaników przez poszczególne etapy kompleksowej inspekcji stanu pojazdu, dzięki czemu może być obsługiwany nawet przez mniej doświadczonego mechanika. Przykładowo, warsztat może zlecać wykonywanie inspekcji młodszemu stażem mechanikowi, który następnie przekaże cenne informacje bardziej wykwalifikowanemu koledze. Tereza Čechova Marketing Manager Denso na Europę Wschodnią

Denso e-Videns pomaga w przełamywaniu bariery pomiędzy warsztatem a klientem, zachęcając kierowcę do udziału w procesie diagnostycznym. Narzędzie zapewnia przejrzystość, dzięki której znacznie zwiększy się prawdopodobieństwo otrzymania od klienta zgody na przeprowadzenie wymaganych i zalecanych napraw.

 

Wspomnianą przejrzystość dodatkowo wzmacnia zdolność narzędzia do wykrywania „ukrytych” problemów i wszelkich nieprawidłowości zanim wystąpi usterka. Umożliwia to mechanikowi podjęcie zawczasu odpowiednich działań, a klient oszczędza tym samym czas i pieniądze. Po zakończeniu inspekcji pojazdu system umożliwia udostępnienie właścicielowi samochodu uproszczonego, uporządkowanego kolorystycznie i łatwego do zrozumienia raportu końcowego. Raporty są łatwo dostępne za pośrednictwem chmury. Właściciele samochodów powinni być zadowoleni z bardziej przejrzystego procesu kontroli i lepszej obsługi.

 

Więcej informacji o e-Videns można znaleźć na stronie www.densoevidens.pl.

 

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).