Pierwsza Konferencja MaXserwis 2022 za nami | MOTOFAKTOR

Pierwsza Konferencja MaXserwis 2022 za nami

person Adrian Januszkiewicz 21/04/2022

W dniach 9-10.04.2022 r. odbyła się pierwsza z dwóch zaplanowanych na ten rok konferencji sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium Motul.

Po rocznej przerwie zaproszeni uczestnicy z rejonu Polski południowej stawili się niemal w komplecie w pięknym górskim hotelu. Pomimo że zimowa aura spowiła Wisłę, doskonałe nastroje towarzyszyły naszym gościom od samego początku do późnych godzin wieczornych.

 

Całość wydarzenia poprowadził znany i szczególnie ulubiony przez klientów Auto Partner konferansjer – Irek Bieleninik. Przygotowane targi dostawców cieszyły się największym zainteresowaniem. Możliwość rzeczywistej rozmowy z wystawcami, zapoznanie się z ofertą, zobaczenie, a wręcz dotknięcie nowości produktowych miało wielką wartość, szczególnie teraz, po czasie pandemii i zamknięcia.

 

Kolejnym punktem były prelekcje. Całość paneli rozpoczęły wystąpienia Piotra Janty – wiceprezesa Auto Parter SA i dyrektora sprzedaży oraz Aleksandra Ochęduszko – menadżera sieci MaXserwis, w trakcie których przedstawili szanse i zagrożenia bieżącego rynku aftermarket w odniesienie do aktualnej sytuacji gospodarczo-politycznej, a także podsumowali ostatni rok działalności sieci warsztatowych. Zaprezentowali plany rozwojowe na bieżący rok, a także wspólnie z właścicielami sieci dyskutowali i głosowali w panelu dyskusyjnym.

Kolejnym punktem były panele dostawców tytularnych, w trakcie których przedstawiciele marek MaXgear, Meyle oraz ZF zaprezentowali ofertę, nowości produktowe i wsparcie, jakie przygotowali dla warsztatów samochodowych. Osoby towarzyszące, by mogły odetchnąć chociaż na moment od zagadnień motoryzacyjnych, zostały zaproszone na pokaz magii i iluzji, który poprowadził Maciej Król – wielkich emocji i zaskoczeń nie brakowało. Zamykającym elementem prelekcji było wystąpienie Szymona Kudły – znanego ekonomisty i mówcy biznesowego, który poprzez bardzo interaktywny wykład pokazał nam możliwości wzrostu i działania w biznesowym rollercoasterze. Najbardziej aktywni uczestnicy zostali nagrodzeni książką z autografem.

 

Po ciekawych wykładach nastąpiła chwila przerwy, by później wspólnie spotkać się na Wieczornej Gali, rozsmakować w lokalnej kuchni i dobrze bawić się z niebywałym aktorem Andrzejem Grabowskim, który rozśmieszał nas do łez, a później w rytmach znakomitej muzyki potańczyć czy porozmawiać – po prostu pobyć z sobą.

 

Druga konferencja MaXserwis 2022 odbędzie się w Folwarku Łochów w dniach 24-25 września br.

 

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Quaro, Meyle, Rooks, ZF

Partnerzy Główni: febi bilstein, Bilstein, NRF, Motul, Dayco, Schaeffler, Tedgum, Oetiker, Xton, Teng Tools, Hella, FCAR

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).