Pierwsza kampania reklamowa VanKing | MOTOFAKTOR

Pierwsza kampania reklamowa VanKing

person Adrian Januszkiewicz 10/10/2018

1 października ruszyła pierwsza kampania reklamowa firmy VanKing, dystrybutora i producenta części zamiennych do samochodów dostawczych.

Vanking to dystrybutor oraz producent części dla pojazdów dostawczych, który sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach Europy i świata. W Polsce sieć sprzedażowa VanKing to 16 sklepów na terenie całego kraju.

 

Kampania reklamowa ma związek z przeprowadzonym ostatnio rebrandingiem: istniejąca od ponad 25 lat rodzinna firma Celkar zmieniła od 1 września 2018 roku swoją nazwę na VanKing.

 

Mająca swoją siedzibę w Niepołomicach firma postawiła na reklamę zewnętrzną oraz radio. Na terenie 15 miast w Polsce można zobaczyć billboardy z charakterystycznym logiem, a słuchając stacji radiowych Eska i RMF MAXXX, głos Wikinga. W kampanii wykorzystano media, które najlepiej dopasowane są do grupy odbiorców.

 

Źródło: VanKing

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).