Pieczęć jakości na opakowaniach Siegel Automotive | MOTOFAKTOR

Pieczęć jakości na opakowaniach Siegel Automotive

person Adrian Januszkiewicz 12/11/2018

Na nalepkach zamykających opakowania produktów Siegel Automotive można teraz znaleźć pieczęć z gwarancją niezawodności produktów niemieckiej marki.

Klient, który wybiera części i akcesoria samochodowe marki Siegel Automotive, może liczyć na gwarancję niezawodności produktów. Wszystkie produkty marki Diesel Technic podlegają ścisłym testom technicznym systemu jakości Diesel Technic (DTQS). Od teraz nowa pieczęć potwierdzająca tę jakość znajduje się na zamknięciu opakowania produktów Siegel Automotive.

 

DTQS ma stanowić gwarancję, że ​​markowe produkty są wysokiej jakości. Zielony znacznik wyboru oznacza jakość sprawdzoną przez Diesel Technic zgodnie z niemieckimi normami i wytycznymi. Pieczęć ma symbolizować wiedzę firmy Diesel Technic, a tym samym wieloletnie doświadczenie w branży. 12-miesięczna gwarancja na produkty marki Siegel Automotive rozpoczyna się w momencie zakupu produktu przez użytkownika końcowego.

 

DTQS to samodzielnie opracowane rozwiązanie Diesel Technic, zgodne z mottem “Global Automotive Solutions – Made in Germany”. Standardy jakości oparte są na wytycznych przemysłu motoryzacyjnego, a produkty są testowane zgodnie ze ścisłymi specyfikacjami obowiązującymi w Niemczech.

 

Źródło: Siegel Automotive

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).