Philips zaprasza klientów i partnerów biznesowych na Targi Automechanika 2022 | MOTOFAKTOR

Philips zaprasza klientów i partnerów biznesowych na Targi Automechanika 2022

person Redakcja 18/08/2022

W dniach od 13-17 września Frankfurt stanie się stolicą światowego aftermarketu. Wśród wystawców tradycyjnie obecny będzie Philips.

 

O ile ubiegłoroczna, pandemiczna edycja była więcej niż skromna, o tyle ta zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Organizator nie rezygnuje wprawdzie z oryginalnej, hybrydowej formuły (w targach będzie można uczestniczyć także na platformie cyfrowej), ale wiadomo już, że ani wystawców ani odwiedzających nie zabraknie, ponieważ nic nie zastępuje tradycyjnych kontaktów międzyludzkich. Co więcej – zapowiada się rekordowa frekwencja!

 

Philips zawsze traktuje Targi we Frankfurcie wyjątkowo. Dowodem na to są nie tylko duża ekspozycja i pełny przegląd najważniejszych produktów, ale także premiery produktowe i handlowe. Nie jest tajemnicą, że w tym roku szczególne miejsce zajmować będą najnowsze rozwiązania z branży LED. Tym żyje obecnie cała oświetleniowa Europa, a Philips ma na tym polu wiele do zaoferowania.

 

Pogoń za najnowszymi technologiami nie oznacza oczywiście lekceważenia tego, co popularne i sprawdzone. Tam także Philips wprowadza pewne innowacje w trosce o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa na drogach. Targi będą okazją do wymiany poglądów, uwag i spostrzeżeń.

 

Prezentacja firmy Philips będzie miała miejsce w hali 4.1 stanowisku D69.

 

Źródło: Philips

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).