Philips wprowadza żarówki Ultinon Pro3100 | MOTOFAKTOR

Philips Ultinon Pro3100 to nowa generacja żarówek sygnalizacyjnych wykonanych w technice LED kompatybilna z wieloma modelami aut.

 

Podczas cofania, zatrzymywania się czy skręcania kierowcy muszą wysyłać jasne sygnały o zamierzonym ruchu pojazdu, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym użytkownikom dróg. Żarówki sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro3100 ułatwiają to zadanie dzięki odpowiedniej jasności. Charakterystyczne, żywe światło wyróżnia się zarówno w dzień, jak też nocą, niezależnie od pogody, umożliwiając wczesne rozpoznanie i szybszą reakcję. Żarówki LED Philips Ultinon Pro3100 zastosowane w światłach cofania lub w przeciwmgłowych oświetlają większy obszar co ułatwia prowadzenie pojazdu. W przeciwieństwie do żarówek konwencjonalnych nie potrzebują czasu na rozgrzanie się, lecz wytwarzają światło natychmiast po włączeniu. Żarówki Philips Ultinon Pro3100 w specyfikacji festoon idealnie nadają się do oświetlania wnętrza samochodu, schowka czy tablic rejestracyjnych zapewniając jasne, przyjazne dla oka światło.

Oświetlenie, które jest trwałe

W przypadku konwencjonalnych żarówek samochodowych większa moc światła oznacza krótszą żywotność. W przypadku Philips Ultinon Pro3100 jest inaczej – wysokiej jakości komponenty i zaawansowana technologia zarządzania ciepłem sprawiają, że każda żarówka z tej serii ma znacznie dłuższą żywotność niż jej żarowy odpowiednik – niektóre modele nawet dziewięciokrotnie dłuższą. Przejście na żarówki LED eliminuje zatem kłopot związany z regularną wymianą, oszczędza czas i pieniądze właścicieli samochodów oraz nadaje oświetleniu pojazdu charakterystyczny, stylowy wygląd.

Bezproblemowy montaż

Philips Ultinon Pro3100 idealnie pasują w miejscu tradycyjnych żarówek. Są wyposażone w standardowe trzonki, dzięki czemu ich wymiana jest szybka i prosta. Są one również kompatybilne z szeroką gamą marek i modeli samochodów, więc znalezienie odpowiedniej żarówki do konkretnego typu pojazdu i funkcji nie sprawia problemów. W większości przypadków dodatkową zaletą jest brak polaryzacji, a zatem nie trzeba się martwić o to, w którą stronę należy je zainstalować.

 

UWAGA! Na nabywcach i użytkownikach spoczywa obowiązek sprawdzenia czy korzystanie z żarówek typu LED retrofit jest zgodne z obowiązującymi lokalnymi wymogami prawnymi.

 

Źródło: Philips

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).