Philips o bezpieczeństwie drogowym na ProfiAuto Show 2019 | MOTOFAKTOR

Philips o bezpieczeństwie drogowym na ProfiAuto Show 2019

person Redakcja 6/06/2019

Pod hasłem maksymalnego bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi Philips przygotuje swoją ekspozycję na ProfiAuto Show 2019.

Zbliżające się wakacje to okres wzmożonego ruchu na drodze. To także czas, w którym kierowcy zwracają baczniejszą uwagę na stan techniczny pojazdu. Jednym z obowiązkowych elementów do sprawdzenia jest oświetlenie zewnętrzne. Dobór odpowiedniej żarówki wciąż stanowi niemały dylemat. Podobnie jak i wymiana, która coraz częściej wymaga wizyty w warsztacie samochodowym.

 

Na stoisku Philips zaprezentowana zostanie aktualna gama oświetlenia samochodowego. Od wszystkich typów żarówek halogenowych, poprzez ksenony, na retrofitach LED kończąc. Niemal każda z tych grup składa się z różnych modeli, charakteryzujących się innymi parametrami. Zobrazują to podłączone do zasilania ekspozytory, co pozwoli też na bezpośrednie porównania.

 

Tak jak dobre oświetlenie pojazdu stanowi dla kierowcy dodatkową parę oczu, tak dla mechanika w warsztacie są nimi lampy robocze. Philips oferuje ponad 20 modeli o różnej wielkości, kształcie i przeznaczeniu. Wszystkie łączy zastosowane źródło oświetlenia. Są to diody LED, których kolejną cechą jest białe, zbliżone do dziennego, światło. Stąd jest neutralne dla ludzkiego oka, a tym samym nie męczy wzroku nawet podczas pracy w warsztacie samochodowym. Wpływa to również na lepsze samopoczucie mechanika, który po godzinach staje się uczestnikiem ruchu drogowego.

 

Także i w przypadku lamp roboczych Philips będzie możliwość spróbowania ich cech i parametrów świecenia.

 

Philips oferuje także oświetlenie do motocykli. Rosnąca liczba rejestracji tych jednośladów widoczna jest również w sprzedaży żarówek do nich. Poza prezentacją pełnej oferty na odwiedzających czekać będą przedstawiciele Fundacji Jednym Śladem. To nie tylko motocykliści, ale też wykwalifikowani ratownicy medyczni.

W sytuacji zagrożenia, nie tylko na drodze, liczy się każda chwila, im szybciej podejmiemy się udzielenia pomocy, tym rosną szanse osoby poszkodowanej. W rzeczywistości brakuje nam do tego umiejętności, a przez to odwagi, chociaż zasady postępowania są bardzo proste. Warto je poznać, dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie takich szkoleń dla wszystkich chętnych podczas tegorocznej edycji targów ProfiAuto Show. Wybór do współpracy Fundacji Jednym Śladem nie jest przypadkowy, bo chcemy też zaakcentować tym rosnącą popularność motocykli w Polsce. Przybywa więc nowych uczestników ruchu drogowego, a tym samym wzrasta konieczność zapewnienia wszystkim optymalnej widoczności. Wioletta Pasionek Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips

 

Na zwiedzających stoisko Philips nr 24 czekają również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Źródło: Philips

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).