PGM promuje województwo podkarpackie | MOTOFAKTOR

PGM promuje województwo podkarpackie

person Redakcja 20/03/2020

Promocja województwa podkarpackiego, to kolejny etap jego współpracy ze Stowarzyszeniem PGM.

W lutym bieżącego roku, województwo podkarpackie zostało oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Polska Grupa Motoryzacyjna, doceniając tym samym fakt uzyskania przez PGM statusu Krajowego Klastra Kluczowego. Partnerstwo zostało zwieńczone umową współpracy, zgodnie z którą Stowarzyszenie będzie promowało województwo podkarpackie podczas międzynarodowych imprez targowych i wydarzeń branżowych, które PGM będzie organizować lub w których będzie uczestniczyć.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że województwo podkarpackie docenia naszą aktywność we wspieraniu polskich firm motoryzacyjnych w kraju i za granicą. Czujemy duże zaangażowanie ze strony Marszałka Województwa oraz Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej Województwa Podkarpackiego. Wybór motoryzacji jako jednej z inteligentnych specjalizacji regionu przekłada się na świetne warunki do rozwijania tu inwestycji – zarówno dla firm rodzimych, jak i dla dużych międzynarodowych koncernów, zwłaszcza z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Rozwinięta lokalnie sieć polskich poddostawców stanowi dla nich bowiem znakomite zaplecze produkcyjne i wsparcie, w szczególności w dobie utraty zaufania do dostawców z odległych zakątków świata. Adam Sikorski Prezes Zarządu PGM

 

Współpraca PGM i województwa podkarpackiego, w ubiegłym roku zaowocowała wspólnym zaprezentowaniem nowoczesnego przemysłu motoryzacyjnego Podkarpacia na dwóch najważniejszych ogólnopolskich wydarzeniach gospodarczych – na Forum Ekonomicznym w Krynicy i na Kongresie 590 w Jasionce k/Rzeszowa, zaś w tym roku – zorganizowaniem już dwóch międzynarodowych wydarzeń biznesowych – misji gospodarczej do Turcji oraz prezentacji oferty PGM na targach motoryzacyjnych w Algierii.

 

Źródło: PGM

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).