Peugeot zaprezentował odświeżony model 3008 | MOTOFAKTOR

Peugeot zaprezentował odświeżony model 3008

person Adrian Januszkiewicz 1/09/2020

Peugeot oficjalnie zaprezentował dziś pierwszą odsłonę nowego SUV-a Peugeot 3008. Posiada on sporo modyfikacji w porównaniu z poprzednikiem.

Z ponad 800 000 samochodami wyprodukowanymi od debiutu w 2016 roku SUV Peugeot 3008 jest w czołówce na rynku kompaktowych SUV-ów. Model osiąga doskonałe wyniki sprzedaży w Europie i na rynkach pozaeuropejskich. Ukoronowaniem jego sukcesu było zdobycie tytułu Car of the Year 2017. Dziś nastąpiła prezentacja jego najnowszej odsłony.

 

Styl nowej edycji SUV-a Peugeot wskazuje wyraźne różnice w porównaniu z poprzednikiem. A to wszystko dzięki zmienionemu przodowi, nowym tylnym światłom Full LED, nowym kolorom nadwozia i oferowanemu po raz pierwszy pakietowi “Black Pack”.

 

Nowe 3008 oferuje wybór układu hybrydowego plug-in z napędem na jedną lub na obie osie lub silników spalinowych, benzynowych i wysokoprężnych, które mają godzić przyjemność z jazdy i wydajność.

Francuski SUV został wyposażony w systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji oraz w kolejną generację Peugeot i-Cockpit z nowym panelem cyfrowych zegarów z wysokiej jakości wyświetlaczem i nowym ekranem dotykowym 10″ HD.

 

Nowe jest nie tylko wyposażenie, ale i koncepcja gamy nowego SUV-a – składa się z analogicznych wersji co niedawno wprowadzona gama Peugeot 308. Obejmuje trzy poziomy wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne w postaci pakietów.

Źródło: Peugeot

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).