Petronas z nową ofertą na targach Automechanika Frankfurt | MOTOFAKTOR

Petronas z nową ofertą na targach Automechanika Frankfurt

person Adrian Januszkiewicz 9/08/2022

Na nadchodzącej Automechanice, Petronas zaprezentuje szereg zrównoważonych technologii w dziedzinie olejów, płynów eksploatacyjnych oraz transportu.

 

Tegoroczne Targi zapowiadają jeszcze więcej zrównoważonych rozwiązań dla kierowców, dlatego w tym roku PETRONAS Lubricants International (PLI) zaprezentuje swoją zupełnie nową gamę PETRONAS Syntium, pierwotnie zaprojektowaną dla zespołu PETRONAS Mercedes AMG F1. Oleje Syntium zostały wyposażone w technologię CoolTech+.

 

Wraz z ulepszoną formułą olejów Syntium w 2022 roku zadebiutowały także ich nowe opakowania. Strategia zrównoważonego rozwoju PLI zakłada minimalizację negatywnego wpływu na środowisko we wszystkich segmentach działalności. Nowe opakowanie „Bag-in-a-Box” (BIB) wykorzystuje 92% mniej plastiku w porównaniu z tradycyjnym.

 

Technologia BIB jest w pełni certyfikowana przez ONZ i spełnia wszystkie normy transportowe dot. towarów niebezpiecznych. Znak ONZ to międzynarodowy system stworzony przez Organizację Narodów Zjednoczonych, który ma na celu klasyfikację, pakowanie, oznaczanie i etykietowanie towarów niebezpiecznych, w celu ich bezpiecznego transportu (drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego). Przed wydaniem znaku certyfikacyjnego ONZ wymagane jest przeprowadzenie badań. Opakowanie musi spełniać lub przekraczać minimalne standardy wydajności, zanim będzie mogło być użyte.

 

Zrównoważona rewolucja Petronas obejmuje nie tylko gamę olejową, ale także technologię dla pojazdów wyposażonych w silniki elektryczne. We Frankfurcie PLI zaprezentuje odświeżoną gamę płynów eksploatacyjnych PETRONAS iona.

 

PETRONAS iona

 

Do zrównoważonej oferty Petronas na Targach we Frankfurcie dołączy także gama olejów do przekładni PETRONAS Tutela. Poza znanymi już olejami do skrzyń automatycznych, PLI pokaże także nową linię płynów chłodzących i hamulcowych marki Tutela. Zarządzanie temperaturą jest jednym z kluczowych aspektów ekologicznej eksploatacji pojazdu. Utrzymanie optymalnych warunków pracy silnika gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie pojazdu. Ponieważ coraz więcej współczesnych kierowców wybiera elektryczne i automatyczne skrzynie biegów, PETRONAS rozwija najnowocześniejsze technologie, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność i użyteczność pojazdów.

 

Jesteśmy zachwyceni, że w tym roku po raz kolejny będziemy częścią targów Automechanika. Możliwość spotkania twarzą w twarz z naszymi klientami i dystrybutorami jest dla nas bardzo ważna. Chcemy nie tylko przedstawić nasze propozycje i produkty, ale przede wszystkich wsłuchać się w głos naszych partnerów, aby dostarczać jeszcze lepsze rozwiązania na rynek. Stale się rozwijamy i wprowadzamy innowacje, a utrzymywanie relacji z naszymi klientami pozwala PLI tworzyć rozwiązania oczekiwane przez naszych klientów i dystrybutorów – mówi Domenico Ciaglia, Dyrektor Zarządzający EMEA w PLI.

 

W tym roku uczestnicy będą mogli również zapoznać się z siecią warsztatów partnerskich PETRONAS, które obejmują cały kontynent i oferują wysokiej jakości produkty i usługi. Serwisy stowarzyszone w sieci PETRONAS stanowią wiarygodną alternatywę dla sieci producentów i oferują pełną obsługę samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Wizytujący targi dystrybutorzy będą mogli otrzymać informacje o warunkach przystąpienia do sieci oraz dodatkowych korzyściach ze współpracy z marką.

 

Jesteśmy podekscytowani dalszym rozszerzaniem naszej sieci PETRONAS i otwarciem możliwości dostarczania jednych z najlepszych szkoleń i usług PETRONAS do naszych dystrybutorów zarówno w Polsce, jak i w całej Europie – dodaje Domenico Ciaglia.

 

Marka zachęca do odwiedzenia stanowiska 9.1 B79. PLI na Targach Automechanika w dniach 13-17 września 2022 i zapoznania się z technologiami PETRONAS Lubricants International.

 

Źródło: Petronas

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).