Petronas ogłasza konkurs na inżyniera w Formule 1 | MOTOFAKTOR

Petronas ogłasza konkurs na inżyniera w Formule 1

person Adrian Januszkiewicz 29/07/2019

Petronas Lubricants International (PLI) rozpoczyna poszukiwania inżyniera, którego zadaniem będzie techniczne wsparcie zespołu Formuły 1.

Poszukiwany inżynier będzie zatrudniony w zespole Mercedes-AMG Petronas Motorsport w sezonie 2020.

W PLI nieustannie udoskonalamy nasze środki smarne, żeby zespół, który wspieramy, wciąż znajdował się na czele stawki. Stale je testujemy, by sprostać wymaganiom naszych partnerów w Formule 1. Konkurs to wyjątkowa okazja, by stać się częścią zespołu, który opracuje niezwykle zaawansowane środki smarne dla przyszłych mistrzów. Giuseppe D’Arrigo dyrektor zarządzający i prezes Petronas Lubricants International

 

Jako członek zespołu wsparcia technicznego na torze, taka osoba będzie monitorować i przeprowadzać analizy paliw Petronas Primax, olejów Petronas Syntium i Tutela, by mieć pewność, że wszystkie płyny w F1 spełniają wymogi FIA i zapewnią możliwie najlepsze osiągi ekipie, która ma na koncie pięć tytułów mistrzowskich Formuły 1 z rzędu.

 

W pierwszej rekrutacji, w 2018 roku, wzięło udział ponad 7000 kandydatów z całego świata. Po niezwykle drobiazgowej selekcji, do półfinału dostała się piątka uczestników konkursu. Ostatecznie najlepsza okazała się urodzona w Zimbabwe, 24-letnia Stephanie Travers i właśnie ona została inżynierem wspomagającym Petronas.

Praca w Formule 1 była zawsze moim marzeniem, więc jestem bardzo wdzięczna zespołowi za tę możliwość. Oczywiście w tej pracy nie brakuje wyzwań, ale między innymi dzięki nim niemal każdego dnia uczyłam się czegoś nowego. Współpraca z członkami zespołu F1 to prawdziwa frajda i jestem szczęśliwa, że mogę być częścią tej niesamowitej ekipy. To niezwykłe doświadczenie. Stephanie Travers
Już od dekady, bo tyle trwa nasza współpraca, paliwa i oleje Petronas są ważnym elementem naszych samochodów, a sam koncern ma znaczący wkład w osiągi i niezawodność, które przyniosły nam pięć tytułów mistrzowskich w ostatnich pięciu sezonach. Inżynierowie Petronas dostarczają nam na bieżąco danych z przeprowadzanych na torze analiz, co pozwala nam wykryć ewentualne problemy, zanim się pojawią – to nie do przecenienia. Stephanie była doskonałym uzupełnieniem ekipy i nie możemy się doczekać, aż poznamy nowy talent, który dołączy do naszej wyścigowej rodziny w sezonie 2020. Toto Wolff szef zespołu Mercedes-AMG Petronas Motorsport

 

Chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury do 25 września 2019 r. Aplikacje można wysyłać mailem, pod adres: ptfe2020@pli-petronas.com lub za pośrednictwem profilu Petronas Lubricants International w serwisie LinkedIn.

 

Źródło: Petronas

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).