PETRONAS i Grupa Sikora rozpoczynają współpracę | MOTOFAKTOR

PETRONAS i Grupa Sikora rozpoczynają współpracę

person Adrian Januszkiewicz 30/06/2021

PETRONAS PLI Polska nawiązał współpracę z Grupą Sikora w obszarze handlowym i sportowym.

PETRONAS – sponsor technologiczny oraz dostawca środków smarnych dla mistrzowskich zespołów Formuły 1, MotoGP i Rajdu Dakar wraz z Grupą Sikora – stworzyli już kalendarz wspólnych działań. Zawierają się w nim m.in. starty BMW M Sikora Motorsport w wyścigach w Polsce i Europie.

Liczę, że ta współpraca będzie nowym impulsem dla naszego teamu BMW M Sikora Motorsport. To szansa dla nas, że będziemy mogli się rozwijać i osiągać lepsze wyniki, właśnie dzięki bardzo wysokiej jakości produktom Petronas. Ireneusz Sikora właściciel Grupy Sikora

 

Działania obejmują też program wsparcia i edukacji klientów w formie eventów na torach wyścigowych pod nazwą BMW M Sikora Motorsport POWERED by PETRONAS. Partnerzy przebudowują i aktualizują kanał obsługi klienta dostosowując go do jego potrzeb.

 

Program POWERED by PETRONAS jest przeznaczony dla fanów motoryzacji i szybkiej, wyścigowej jazdy. Firmy tworzą razem środowisko, w którym pasjonaci-amatorzy będą mogli realizować swoje pasje i bezpiecznie nabierać doświadczenia. Spotkania ekspertów sportowej jazdy i technologii z klientami będą odbywały się na torach wyścigowych z zapewnieniem odpowiedniego parku maszyn.

Chcemy dać klientom prawdziwą radość z jazdy, możliwość przeżycia sportowych emocji w profesjonalnych, bezpiecznych warunkach na naszych wyścigowych maszynach. Jazda na torze wyścigowym weryfikuje umiejętności prowadzenia auta, wiele uczy. Pierwsze z wydarzeń jest planowane już na sierpień na torze w Trincu w Czechach, z treningiem jazdy pod kątem bezpieczeństwa i umiejętności sportowych. Liwia Kożuchowska dyrektor operacyjna Grupy Sikora

 

Sieć serwisowa Grupy Sikora – zarówno samochodowa jak i motocyklowa – będzie miejscem promocji rozwiązań PETRONAS, które bardzo dynamicznie zyskują w Polsce grono użytkowników. Dzieje się tak m.in. za sprawą Lewisa Hamiltona, w którego bolidzie stosowany jest olej PETRONAS Syntium. Partnerzy podkreślają, że dziś „Kowalski” może korzystać z tej samej technologii co Ireneusz Sikora czy Lewis Hamilton, dostosowanej specjalnie do potrzeb konkretnego modelu samochodu czy motocykla.

Pracujemy na wzrost świadomości marki olejowej PETRONAS, a w ślad za tym – sprzedaży produktów Petronas Syntium oraz Petronas Sprinta. Spodziewamy się efektu „sprawdzone w Grupie Sikora”, bo oferujemy najbardziej wyrafinowaną technologię środków smarnych przetestowanych warunkach wyścigów Formuły 1, a także stosowanych przez flotę Grupy Sikora i sportowego teamu pana Sikory. Adam Bober dyrektor PETRONAS Lubricants w Polsce

 

Sportowe zmagania pod wspólną banderą rozpoczynają się już w lipcu od Mistrzostw Polski i Motocyklowego Pucharu Polski (wyścigi torowe). Wydarzenia będą dostępne dla klientów, z możliwością przejazdów maszynami wyścigowymi.

 

Źródło: PETRONAS

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).