Pełny asortyment Blue Print w zakresie układów hamulcowych | MOTOFAKTOR

Pełny asortyment Blue Print w zakresie układów hamulcowych

person Adrian Januszkiewicz 15/02/2021

Kompletny asortyment Blue Print w zakresie układów hamulcowych do europejskich oraz azjatyckich marek i modeli samochodów.

Oferta Blue Print obejmuje kompleksowy asortyment ponad 3 400 ciernych elementów hamulcowych do pojazdów produkcji azjatyckiej i europejskiej. Pod względem klocków i tarcz hamulcowych oferta Blue Print zapewnia pokrycie ponad 98% wszystkich popularnych samochodów osobowych i dostawczych wprowadzonych na europejskie drogi od roku 2000.

 

Zgodnie z filozofią “Pierwsi na rynku” Blue Print na bieżąco uzupełnia ofertę o nowe modele pojawiające się na drogach i w celu precyzyjnego doboru odpowiednich specyfikacji korzysta z oficjalnych katalogów części zamiennych producentów samochodów.

 

Obok kompletnego asortymentu mechanicznych części zamiennych do wszystkich marek, Blue Print nadal pozostaje specjalistą w zakresie pojazdów azjatyckich, oferując pozostałe elementy układu hamulcowego do samochodów z Dalekiego Wschodu. Oferta obejmuje ponad 3 200 części zamiennych, zapewniających pokrycie ponad 70 000 zastosowań.

 

Ponadto firma Blue Print uwzględnia stały rozwój technologii w motoryzacji oraz oczekiwania w zakresie ochrony środowiska. Dlatego oferta obejmuje również szeroki asortyment klocków i tarcz hamulcowych do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

 

Wszystkie elementy są rozwijane i produkowane zgodnie ze specyfikacjami OE. Zostały zaprojektowane jako bezpośrednie zamienniki części oryginalnych. Rygorystyczna i systematycznie prowadzona kontrola jakości gwarantować ma stałą wysoką jakość produkcji. Wszystko to pozwalać ma zapewnić doskonały poziom komfortu jazdy i skuteczności hamowania, a tym samym bezpieczną jazdę.

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).