Pełna licencja Autodata na Black Friday | MOTOFAKTOR

Pełna licencja Autodata na Black Friday

person Redakcja 21/11/2020

Z okazji Black Friday Dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars przygotował ofertę na pełną licencję Autodata dla nowych użytkowników.

Specjalna akcja promocyjna rozpocznie się 23 listopada, a zakończy 4 grudnia 2020 roku lub w momencie wyczerpania zapasu magazynowego. Jej mechanizm jest prosty, klienci, którzy we wskazanym powyżej okresie złożą zamówienie na licencję Autodata u swojego przedstawiciela handlowego Inter Cars będą mogli nabyć produkt w specjalnej cenie 1699 zł, a więc o ponad tysiąc złotych taniej, w normalnej sprzedaży roczna licencja kosztuje bowiem 2750 zł!

 

Promocja w ramach Black Friday dotyczy rocznej licencji Autodata Diagnostic&Repair w pełnej wersji na jedno stanowisko i obowiązuje tylko do nowych klientów, którzy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadali żadnej subskrypcji Autodata.

 

Akcją objęty jest indeks IC-AUTODATA-DR/BLACK.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).