Październikowe szkolenia w Inter Cars | MOTOFAKTOR

Październikowe szkolenia w Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 3/10/2018

Początek października to czas, w którym studenci wracają na uczelnie. Także w Inter Cars to okres poświęcony na edukację.

Właśnie w tym miesiącu największy dystrybutor części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej przeprowadzi aż osiemdziesiąt szkoleń. Średnio każdego dnia pracy zaplanowano aż cztery szkolenia.

Szkolenia osobowe

Blisko 60 szkoleń, z których połowa będzie bezpłatna, zorganizowanych zostanie w dziesiątkach lokalizacji w całej Polsce. W październiku Inter Cars przyszykował ofensywę ze szkoleniami technicznymi, produktowymi, biznesowymi, a także tymi organizowanymi w ramach ShowCar. Właśnie w ramach ShowCaru mobilna ciężarówka szkoleniowa zawita w październiku do Żnina, Wałbrzycha i Pruszkowa. Klienci zapoznają się na nich m.in. z napraw nowoczesnych układów hamulcowych, z diagnostyki filtrów DPF, montażu i uruchomienia sprężarki klimatyzacji w samochodzie osobowym czy układów kierowniczych ze wspomaganiem.

 

Październikowe szkolenia to także szereg profesjonalnych spotkań z dostawcami, na których poruszane będą stricte techniczne kwestie. Specjaliści z Magneti Marelli opowiedzą o technice hybrydowej, z Schaefflera o dwumasowym kole zamachowym, a z ATE o diagnostyce i naprawie elektronicznych systemów stabilizacji toru jazdy. Szkoleniowcy z Behr Hella na spotkaniach w Czosnowie, Radomsku, Piekarach Śląskich i Lubartowie opowiedzą o gwarancji na sprężarkę plus, a specjaliści z Inter Cars, w Centrum Szkoleniowym firmy, zdradzą tajniki obsługi oscyloskopu. Ciekawie zapowiadają się również biznesowe szkolenia, m.in. ze zmian w ustawie o transporcie drogowym i z zarządzania serwisem samochodowym.

Szkolenia ciężarowe

W październiku Inter Cars kontynuuje szkolenia ShowTruck dla specjalistów rynku ciężarowego. W tym miesiącu mobilne centrum szkoleniowe przeznaczone dla pojazdów użytkowych odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Radom i Wągrowiec. We wszystkich tych lokalizacjach klienci odbędą m.in. szkolenie z oscyloskopu Pico, turbodoładowania, czujników EDC oraz systemów oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych. Nowością w ofercie szkoleniowej Inter Cars w październiku są szkolenia techniczne z zakresu chłodnictwa i agregatów chłodniczych w pojazdach użytkowych. W bieżącym miesiącu zaplanowano dwa z sześciu modułów – podstawy chłodnictwa (11 października) i agregaty do pojazdów użytkowych (25 października). Więcej informacji o szkoleniach z chłodnictwa tutaj.

 

Pełna lista październikowych szkoleń wraz z informacją prasową znajduje się w załączniku.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).