Październik z dwucyfrowym wzrostem dla Auto Partner S.A. | MOTOFAKTOR

Październik z dwucyfrowym wzrostem dla Auto Partner S.A.

person Adrian Januszkiewicz 4/11/2020

Przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za październik 2020 wyniosły 155,638 mln zł, czyli o 13,02% więcej niż rok temu.

Jak wynika z najnowszego raportu sprzedaży opublikowanego przez spółkę Auto Partner S.A., przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za październik 2020 wyniosły 155,638 mln zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2019 roku, w którym przychody wyniosły 137,71 mln zł, stanowi wzrost sprzedaży Grupy o 13,02%.

 

W ujęciu narastającym za okres od stycznia do października br. przychody Grupy Auto Partner wyniosły 1,392 mld zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2019 roku stanowi ich wzrost o 11,54%.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).