Paski Gates G-Force RedLine CVT | MOTOFAKTOR

Paski Gates G-Force RedLine CVT

person Adrian Januszkiewicz 17/09/2020

Paski G-Force RedLine CVT firmy Gates zostały zaprojektowane do wydajnej i długiej pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Gates wprowadza nową linię pasków przekładni bezstopniowej (CVT) wytrzymujących wyższą temperaturę, moc oraz wymagające warunki eksploatacyjne typowe dla współczesnych pojazdów terenowych.

 

Paski G-Force RedLine CVT firmy Gates są wykonane z opatentowanej, wzmocnionej włóknem mieszanki elastomeru etylenowego, która ma zapewniać maksymalną sztywność poprzeczną i niezrównaną odporność termiczną. Przekładać ma się to na zwiększoną trwałość, większą nośność i wyższą efektywną temperaturę pracy. Paski G-Force RedLine firmy Gates zostały dokładnie przebadane w warunkach laboratoryjnych i testach terenowych, więc fani i użytkownicy pojazdów ATV i UTV powinni być pewni ich znakomitych osiągów:

 

  • lepiej mają wytrzymywać temperatury sięgające 170°C bez straty mocy
  • do 300% dłuższa żywotność paska
  • do 50% mniejsze straty prędkości przy dużym obciążeniu i momencie obrotowym.
Współczesne pojazdy terenowe z silnikami o wysokiej mocy wymagają innowacyjnych pasków wytrzymujących najbardziej ekstremalne warunki pracy. Wykorzystując zaawansowane materiały i technologie, stworzyliśmy paski przekładni bezstopniowej nowej generacji, które mają lepsze parametry w zakresie nośności, szczytowego momentu obrotowego, zużycia pod wpływem ciepła i trwałości. Christian Buhlmann Vice President of Global Product Line Management w Gates

 

Elastomery etylenowe nie tylko mają zapewniać lepsze osiągi, lecz także ich produkcja jest bardziej
przyjazna dla środowiska, dlatego będą stanowić dla firmy Gates podstawę do opracowania
kolejnych pasków z innych kategorii.

 

Paski G-Force RedLine firmy Gates są już dostępne u dystrybutorów w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Aby uzyskać więcej informacji i zobaczyć paski G-Force RedLine w akcji, warto odwiedzić stronę produktu.

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).