Pasja od pokoleń, czyli Dzień Ojca z Inter Cars | MOTOFAKTOR

Pasja od pokoleń, czyli Dzień Ojca z Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 23/06/2022

Ze względu na Dzień Ojca, o tym, czego dwa pokolenia mogą nauczyć się w biznesie od siebie nawzajem, opowiadają m.in. założyciel i aktualny Prezes Inter Cars.

 

Jak wygląda podział obowiązków w prowadzonej przez rodziców i dzieci firmie, co odgrywa w tym procesie największą rolę i jakie wartości młode pokolenie wnosi do branży motoryzacyjnej? Na te i inne pytania odpowiadają właściciele warsztatów AUTO ROBEX, WOCAR-BIS i Serwis Samochodowy Kowalczyk oraz Krzysztof i Maciej Oleksowicz.

 

Młodzi ludzie coraz silniej rewolucjonizują podejście do zarządzania. Zestawienie nowych, świeżych pomysłów z dotychczas funkcjonującym modelem działania firmy, niejednokrotnie staje się sporym wyzwaniem. Dlaczego? Przekonać się o tym mieli okazję właściciele motoryzacyjnych biznesów, wdrażający w struktury firm swoje dzieci – zarówno synów, jak i córki.

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).