„Parts Specialists” z pierwszym poradnikiem w 2023 r. | MOTOFAKTOR

"Parts Specialists" z pierwszym poradnikiem w 2023 r.

W najnowszym filmie warsztatowym serii "Parts Specialists" z Diesel Technic omawiana jest mechanika i powiązane elementy drzwi kierowcy ciężarówki.

 

Tym razem duet tworzą profesjonaliści warsztatowi Lars i Jan. Obaj mają wieloletnie praktyczne doświadczenie, ale tym razem pojawia się problem – przynajmniej z silnikiem szyby. Aby dojść do sedna problemu, Lars bezceremonialnie demontuje elementy i sprawdza podnośnik szyby oraz prowadnicę i ramę okna, ale nie bez uprzedniego zabezpieczenia okna taśmą maskującą.

 

Tymczasem Jan przygląda się bliżej zaczepowi drzwi: zbyt duży luz w tym miejscu świadczy o dużym zużyciu – a tym samym o konieczności wymiany elementu. Przed wymianą należy jednak sprawdzić zawiasy drzwi. W międzyczasie Lars przygląda się staremu zamkowi drzwi i cięgnie Bowdena.

Na Portalu Partnerskim Diesel Technic można znaleźć wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy drzwi pojazdu ciężarowego, takie jak gumy uszczelniające w różnych kształtach, klamki do drzwi, różne elementy obsługi, zamki do drzwi, czujniki temperatury i silniczki podnośników szyb. W asortymencie Diesel Technic klienci mogą znaleźć również różne szyby boczne oraz drzwi pojazdu z dopasowanymi rozszerzeniami drzwi.

 

Aby upewnić się, że wybrana część pasuje do pojazdu, wszyscy fachowcy warsztatowi mogą skontaktować się z HelpDesk podając 17-cyfrowy numer podwozia.

 

Źródło: Diesel Technic

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).