Oświetlenie Valeo w ofercie Auto Partnera | MOTOFAKTOR

Oświetlenie Valeo w ofercie Auto Partnera

person Adrian Januszkiewicz 3/12/2019

Auto Partner SA poszerzył współpracę z firmą Valeo o asortyment oświetlenia do samochodów osobowych. Jest to około 250 referencji.

Lampy produkowane są przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych, m.in. wtrysku wielokomponentowego oraz wielokolorowego. W połączeniu z różnymi źródłami światła, Valeo opracowało szereg technologii mających na celu poprawę widoczności kierowcy oraz dopasowanie do regulacji prawnych odnośnie systemu Adaptacyjnego Oświetlenia Przedniego (AFS), wprowadzonych na początku 2000 r.

 

Jako dostawca produktów na rynek wyposażenia oryginalnego, Valeo przykłada dużą wagę do elementów wzbogaconych o innowacyjne rozwiązania, jak na przykład opatentowane układy wentylacji ograniczające kondensację pary, w szczególności podczas bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych. W swojej ofercie posiadają również system stałych świateł doświetlających (FBL) oraz system doświetlający zakręty, składający się z dodatkowej powierzchni odbłyskowej w reflektorach przednich lub lampach przeciwmgłowych, mającej na celu poprawę widoczności na zakrętach.

 

Valeo opracowało również (ADB) – system Adaptacyjnych Świateł Drogowych, wykorzystujący kamerę do śledzenia obecności innych pojazdów. Reflektory pozostają w pozycji świateł mijania i sukcesywnie obniżają wiązkę światła w miarę jak zbliża się nadjeżdżający z naprzeciwka samochód, aby uniknąć oślepienia kierowcy tego pojazdu.

 

Oprócz wprowadzania nieustannych innowacji w sferze projektu oraz bezpieczeństwa pojazdu, Valeo opracowało także produkty odznaczające się niższym wskaźnikiem zużycia energii, co ma się przyczynić do ograniczenia emisji CO2. Wyjątkowy nacisk położono tu na wykorzystywanie technologii LED na potrzeby funkcji sygnalizacyjnych.

 

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na jego stronie internetowej, u przedstawicieli handlowych lub w najbliższym oddziale Auto Partner S.A.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).