Oświadczenie Hipol ws. koronawirusa | MOTOFAKTOR

Oświadczenie Hipol ws. koronawirusa

person Adrian Januszkiewicz 17/03/2020

Hipol dołączył do grona dystrybutorów części, którzy przeszli na zdalny tryb pracy w związku z pandemią koronawirusa.

W swoim oficjalnym oświadczeniu hurtownia Hipol ogłosiła, mając na uwadze zdrowie swoich klientów i pracowników, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zaleca składanie zamówień za pomocą Katalogu Online Hipol bądź telefonicznie.

 

Spółka informuje przy tym, że podjęła wszelkie możliwe środki ostrożności, w tym dezynfekcję klamek i blatów oraz powierzchni roboczych.

 

W przypadku wizyty osobistej w jednej z filii przedstawiciele Hipol proszą odwiedzających o:

 

  • zachowanie bezpiecznej, co najmniej 1-metrowej odległości od rozmówcy,
  • regularne i dokładne mycie rąk wodą z mydłem lub ich dezynfekcję środkiem na bazie alkoholu

 

Jak wynika z oświadczenia, aktualnie wszystkie filie firmy Hipol wdrożyły procedury ostrożności i pracują normalnie, a zamówienia są realizowane. Dostawy towaru zatem powinny być realizowane bez zmian.

 

Szczegółowe informacje dostępne są telefonicznie u kierowników filii.

 

Hipol prosi też o dokonywanie przemyślanych zakupów, tak by zminimalizować zwroty i niepotrzebne „krążenie” towaru.

 

Źródło: Hipol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).