Ostatnie wolne miejsca na szkolenie MMOG | MOTOFAKTOR

Ostatnie wolne miejsca na szkolenie MMOG

person Redakcja 28/02/2023

Już 16 i 17 marca 2023 r. we Wrocławiu odbędzie się szkolenie dla profesjonalistów z firm sektora motoryzacyjnego w Polsce dotyczące koncepcji MMOG.

Dzisiejszy przemysł motoryzacyjny jest w trakcie głębokich i gwałtownych zmian. Innowatorzy z rynku elektroniki użytkowej i przemysłowej wykorzystują swoje zaplecze technologiczne i dużą skalę, aby przejąć wiodącą rolę na nowo powstającym rynku pojazdów elektrycznych i akumulatorów samochodowych. Firmy te często mają przewagę gdyż nie są obciążone dotychczasowym myśleniem, produktem, dostawcami i produkcją, ale wkraczają również w nieznany i najbardziej złożony łańcuch dostaw na świecie.

 

Dla kontrastu dotychczasowi producenci samochodów, którzy mają wypracowany rozmiar, skalę i solidność, mają również mnóstwo bagażu. Muszą jednak myśleć inaczej – stać się zwinni i odporni aby sprostać nadchodzącym zmianom na rynku motoryzacji. Rodzi to konieczność weryfikacji i doskonalenia procesów logistycznych i produkcyjnych w firmie.

 

W trakcie szkolenia organizowanego przez firmę DSR zostaną poruszone takie zagadnienia jak:

 

• Koncepcja MMOG/LE a rosnące wymagania branży Automotive
• Zawartość arkusza samooceny MMOG/LE w wersji 5
• Mapa procesów – przegląd kluczowych procesów firmy i ich ocena wg MMOG/LE
• Organizacja projektu samooceny w firmie
• Praktyczna obsługa nowej aplikacji MMOG.np

 

DSR S.A. jest długoletnim partnerem firm sektora motoryzacji oraz autoryzowanym szkoleniowcem w obszarze doskonalenia procesów logistycznych i produkcyjnych. Rozwija rozwiązania IT oraz usługi szkoleniowe zgodnie z wymaganiami globalnego standardu MMOG/LE (Materials Management Operational Guidelines/Logistics Evaluation).

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na temat szkolenia: https://www.dsr.com.pl/mmog-szkolenie/, szkolenia@dsr.com.pl , tel. 538 112 639.

 

Źródło: DSR

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).