Ostatni skuter w przededniu Wielkiego Finału AP EXPERT | MOTOFAKTOR

Ostatni skuter w przededniu Wielkiego Finału AP EXPERT

person Redakcja 27/08/2019

Promocja AP EXPERT dobiegła już końca.

17 sierpnia zakończyła się tegoroczna edycja promocji AP EXPERT, która wyłoniła 150 najlepszych uczestników. Zmierzą się oni w Wielkim Finale, gdzie do zdobycia są nagrody o łącznej wartości prawie pół miliona złotych.

 

Na początku sierpnia odbył się ostatni, szósty test wiedzy on-line, gdzie do wygrania były skuter Barton Falcon 2019 i nagrody marki Quaro. Skuter znalazł swojego właściciela – jest nim warsztat Auto Serwis Sznapka Sp. j. w Orzeszu. Tym samym wręczono ostatni, szósty skuter. Zdobyta ilość punktów pozwoliła zakwalifikować się do zmagań Wielkiego Finału, który odbędzie się w dniach 6-8.09.2019 r. w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin. Finał Teoretyczny i Praktyczny pozwoli wyłonić „Wybitnego Wśród Ekspertów” i wręczyć główną nagroda, którą jest samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).