OSRAM wprowadził nowe halogeny i ksenony | MOTOFAKTOR

OSRAM wprowadził nowe halogeny i ksenony

W ofercie firmy OSRAM pojawiła się nowa seria halogenów – Night Breaker 220, a także nowości w rodzinie lamp ksenonowych Xenarc Night Breaker 220.

OSRAM poleca swoją najnowszą generację żarówek Night Breaker dla samochodów wyposażonych w reflektory halogenowe. Nowość ta wyróżnia się jeszcze większą jasnością niż poprzednie modele – aż do 220% więcej światła niż minimalne normy homologacyjne. Dzięki temu, droga przed autem ma być oświetlona znacznie lepiej i dalej, nawet do 150 metrów.

Night Breaker 220 charakteryzuje się również o 20% jaśniejszym światłem niż wymagane normy ECE R112/R37. Żarówki są dostępne w wersjach H4, H7 i H11, a ich temperatura barwowa wynosi odpowiednio 4050 K, 3700 K oraz 3750 K. Producent zdecydował się również na unikalny design, dodając złote wykończenie główki żarówki.

Dzięki tym parametrom seria Night Breaker 220 ma oferować najjaśniejsze oświetlenie halogenowe w ofercie OSRAM.

Żarówki halogenowe OSRAM Night Breaker 220, Źródło: OSRAM

W serii ksenonów Xenarc Night Breaker 220 doszło do zmian. Teraz wszystkie rodzaje lamp – D1S, D2S, D3S oraz D4S – generują nawet do 220% jaśniejsze światło niż minimalne wymagania normy. Dzięki temu zapewniają znacznie lepszą widoczność na drodze, oświetlając ją aż do 250 metrów przed samochodem. To pozwala zauważyć przeszkody i zagrożenia wcześniej i daje więcej czasu na reakcję. Ponadto, ich światło jest do 20% bielsze niż standardowo, co dodatkowo nadaje pojazdowi nowoczesny wygląd. Produkty objęte są 3-letnią gwarancją.

Ksenony OSRAM Xenarc Night Breaker 220, Źródło: OSRAM

Nowe produkty z linii Night Breaker OSRAM charakteryzują się nie tylko wysokimi właściwościami świetlnymi, ale także ekologicznymi opakowaniami. Zamiast tworzywa sztucznego, producent zdecydował się na papierowe pudełka do sprzedaży nowych produktów.

Źródło: OSRAM

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).