OSRAM na Balkan Offroad Rally 2019 | MOTOFAKTOR

OSRAM na Balkan Offroad Rally 2019

person Adrian Januszkiewicz 24/09/2019

Firma OSRAM była sponsorem Balkan Offroad Rally 2019 – rajdu terenowego w Bułgarii w dniach 14-20 września 2019 r.

Balkan Offroad Rally jest jednym z największych rajdów terenowych w Europie. W tym roku liczba uczestniczących załóg, które przyjechały z ponad 20 krajów, przekroczyła 100. Firma OSRAM wspierała tegoroczny rajd jako sponsor imprezy. Zawodnicy biorący w nim udział mieli do wyboru trzy różne kategorie, w których mogli rywalizować, a przy okazji dobrze się bawić. Konkurencje: “Cross Country”, “Extreme” i “Discovery” gwarantowały, że każdy znalazł coś dla siebie.

Prezentacja świateł roboczych i drogowych OSRAM LEDriving

Rajd był okazją do zaprezentowania nowych świateł roboczych i drogowych LEDriving firmy OSRAM, przeznaczonych między innymi dla entuzjastów jazdy w terenie. Światła z serii LEDriving są odporne na działanie czynników zewnętrznych i dlatego nadają się do stosowania w pojazdach z napędem 4×4 do jazdy w trudnym terenie.

Wartość strumienia świetlnego najmocniejszych modeli wynosi do 5500 lumenów, a zasięg do 450 metrów. Mocne diody oświetlają obszar znajdujący się zarówno daleko, jak i blisko pojazdu (w modelach oznaczonych CB).

 

Gama świateł roboczych i drogowych OSRAM LEDriving jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy użytkownik powinien znaleźć w niej produkt odpowiedni dla siebie. Nowe światła oświetlają drogi i bezdroża, ułatwiając jazdę w nocy, także z dala od zewnętrznych źródeł światła. Temperatura barwowa diod wynosząca 6000 K, zapewnia chłodnobiałe światło zbliżone do dziennego, co ma gwarantować bardzo dobrą widoczność. Innowacyjna konstrukcja reflektora Free-Form działająca na zasadzie oświetlenia pośredniego, ma dawać równomierny rozsył światła i redukować niebezpieczny efekt olśnienia.

 

Światła drogowe OSRAM LEDriving mają pięcioletnią gwarancję, trwałość do 10 tys. godzin i homologację ECE.

 

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).