Osiem nowych świec żarowych Denso

person Adrian Januszkiewicz 8/01/2019

Denso rozszerzyło ofertę świec żarowych dla klientów rynku wtórnego o osiem nowych numerów katalogowych.

Nowe świece żarowe mają łącznie 795 zastosowań w 9 milionach pojazdów i zastępują 20 numerów części OE. Wprowadzone do oferty świece są już dostępne i mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Audi, BMW, Mercedes-Benz i VW. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli:

Denso znajduje się w czołówce światowych producentów części do silników Diesla na rynek OE, a program świec żarowych Denso dla rynku wtórnego – pod względem jakości, zasięgu i wydajności – jest jednym z najlepszych. Wszystkie rodzaje świec żarowych Denso – z dwiema spiralami grzejnymi, wydłużonym dogrzewaniem, ceramiczne lub z szybkim grzaniem wstępnym – wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Więcej informacji na temat świec żarowych Denso można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

 

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl