Orzeł „Wprost” dla AS-PL Sp. z o.o. | MOTOFAKTOR

Orzeł "Wprost" dla AS-PL Sp. z o.o.

person Adrian Januszkiewicz 25/03/2019

20 marca w gdańskim hotelu Mercure odbyła się gala wręczenia nagród Orły, organizowanego przez tygodnik "Wprost", gdzie byli obecni również przedstawiciele AS-PL.

Spółka AS-PL znalazła się wśród nominowanych w kategorii Lider Biznesu. Firma już po raz drugi została doceniona przez organizatorów konkursu, ponieważ w 2018 roku reprezentanci firmy odebrali nagrodę dla jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw na Pomorzu.

 

Orzeł „Wprost” to prestiżowa nagroda, która przyznawana jest przez tygodnik „Wprost” z rekomendacji firmy Bisnode i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

 

Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionalnej i krajowej gospodarki, cechują się stabilnością finansową i wysokim wzrostem zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.

 

AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem. Firma założona została w 1992 w Gdańsku jako Auto-Starter – Kaszubowska Danuta. Spółka obecnie zatrudnia ponad 280 wykwalifikowanych pracowników. AS-PL współpracuje z dystrybutorami oraz hurtownikami części zamiennych z całego świata w obszarze rynku aftermarket, czyli dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).