Orlen Oil: współpraca z firmą Ursus | MOTOFAKTOR

Orlen Oil: współpraca z firmą Ursus

person Joanna Piszcz 13/01/2015

Lubelski Ursus, producent ciągników i maszyn dla rolnictwa, rozpoczął współpracę z firmą Orlen Oil, liderem branży olejowej w Polsce.

Wzajemne promowanie marek, wsparcie sprzedaży, prowadzenie wspólnych akcji promocyjnych, czy prezentacja produktów w czasie organizowanych wspólnie wydarzeń i imprez branżowych – to najważniejsze punkty sojuszu obu firm.

Zarówno firma Orlen Oil, jak i Ursus mają bardzo mocną pozycję w swoich obszarach działania. Każdy polski rolnik doskonale zna obie marki. Wspólne działania z Ursusem to szansa na umocnienie naszej pozycji na rynku rodzimym. Obie firmy mają ogromne aspiracje i konieczny potencjał, aby stać się liczącym partnerem dla biznesu rolniczego nie tylko w Europie, ale i poza jej granicami. Tym samym "dobre, bo polskie" będzie w tym przypadku stanowiło o najwyższej jakości proponowanych produktów. Marcin Gralewski prezes Orlen Oil

 

Rozwój rynku maszyn rolniczych wymaga udoskonalania oraz rozszerzania oferty o nowoczesne produkty smarne dedykowane tej branży. Potwierdzeniem ich jakości i jednym z elementów współpracy jest wykorzystanie linii Platinum Agro, produkowanej przez Orlen Oil, w ciągnikach lubelskej spółki Ursus. Najnowsza technologia olejów zapewni bezpieczeństwo pracy maszyn rolniczych, wykorzystywanych w zróżnicowanych i często ciężkich warunkach, przyczyni się do zmniejszenia zużycia paliwa oraz wydłużenia okresów między wymianami oleju.

Podpisanie tego porozumienia jest efektem realizacji starannie zaplanowanej strategii odbudowy nowoczesnej marki, którą stał się Ursus. Właśnie takie działania nazywamy "nową erą" w promocji jakości oferowanych przez nas wyrobów. Wierzę w to, że rozpoczęta właśnie współpraca, w krótkim czasie przełoży się na wymierne efekty handlowe i marketingowe dla obu firm, a kompleksowa oferta zostanie doceniona przez nowoczesnych rolników. Karol Zarajczyk prezes Ursus SA

 

Lublin nieprzypadkowo został wybrany na miejsce rozpoczęcia współpracy pomiędzy dwoma firmami. Swoje siedziby mają tu firmy, które prowadzą działalność na skalę globalną, a pionierem branży jest właśnie lubelski Ursus.

 

Źródło: Orlen Oil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).