Orlen Oil: Platinum Agro partnerem akcji “Odpicuj mi Ursus” | MOTOFAKTOR

Orlen Oil: Platinum Agro partnerem akcji "Odpicuj mi Ursus"

person Joanna Piszcz 20/02/2015

Kultowy model traktora Ursus C-360 przeżywa swoją drugą młodość dzięki konkursowi organizowanemu przez firmę Ursus i Orlen Oil.

Konkurs firm Ursus i Orlen Oil “Odpicuj mi Ursus”, prowadzony w magazynie rolniczym “Top Agrar”, wykorzystuje pomysł słynnego amerykańskiego show telewizyjnego “Odpicuj moją brykę” (“Pimp My Ride”). W popularnym programie specjaliści od tuningu samochodowego przeprowadzają renowację i modyfikację starych samochodów.

 

W połowie lutego wyłoniono zwycięzcę konkursu. Spośród niemal 150 zgłoszeń komisja konkursowa wybrała najlepsze hasło reklamowe, zaproponowane przez Piotra Bińkowskiego ze Śmiałowic (kujawsko-pomorskie), któremu zostanie wyremontowana popularna sześćdziesiątka. Dodatkowo, zwycięzca otrzyma od Orlen Oil zapas środków smarnych z linii Platinum Agro. Kolejne dwie wyróżnione osoby otrzymają do swoich maszyn oleje i produkty smarne Platinum Agro.

 

Kultowy model Ursusa C-360, wciąż chyba najpopularniejszy traktor na polskich polach, znany jest kilku pokoleniom polskich rolników. Przez cały okres produkcji, przypadający na lata 1976 – 1992 roku, wyprodukowano ponad 280 tysięcy sztuk tego modelu.

 

Źródło: Orlen Oil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).