Orlen Oil na X Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Orlen Oil na X Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Adrian Januszkiewicz 17/09/2021

Spółka Orlen Oil włączyła się w organizację X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników razem z Akademią Młodego Mechanika.

Orlen Oil chce wspierać polskich młodych mechaników, mechaników zawodowych i polskie szkoły. To jedno z wielu przykładów zaangażowania społecznego polskiej firmy środków smarowych, gdyż Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to inicjatywa edukacyjna, dająca młodym ludziom szanse i możliwości poszerzenia wiedzy, zdobycia nowych kompetencji, dostosowanych do potrzeb rynku pracy.

 

#WspieramyPolskieSzkoly, #WspieramyPolskieWarsztaty, #ŁączymyPokolenia i #StawiamyNaMłodych to znane już hasła, które wpisują się w działania podejmowane przez organizatorów tegorocznego cyklu. Dzięki podjętym wspólnym inicjatywom, krakowska spółka będąca producentem olejów dla motoryzacji Platinum Orlen Oil, zdecydowała się na objęcie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników partnerstwem strategicznym.

Kierujemy się wartościami Grupy Orlen. Dla nas ważny jest patriotyzm gospodarczy, staramy się wspierać lokalne akcje, także te ogólnopolskie, stąd nasze zainteresowanie wydarzeniem, które jest skierowane zarówno do młodych, jak i zawodowych mechaników. Młodzi mechanicy to grupa, która w przyszłości wejdzie na rynek. Chcemy ich do tego dobrze przygotować, zapoznać z ofertą naszych produktów, zapewnić wsparcie, tak aby mogli wdrożyć się w branżę i poznać specyfikę przyszłej pracy. Sebastian Gruszczyński Kierownik Działu Marketingu Orlen Oil

 

W ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników eksperci z Platinum Orlen Oil angażują się w edukację młodych i zawodowych mechaników, przekazując wiedzę dotyczącą nie tylko produktów oferowanych przez spółkę, ale także rynku środków smarowych, czy ich odpowiedniego doboru do danego modelu pojazdu.

Wspólnie z Platinum Orlen Oil chcemy budować świadomość polskiej marki wśród młodych i zawodowych mechaników. Tworzymy zawód przyszłości – profesjonalistów wyposażonych w merytoryczną, ekspercką wiedzę. Razem pracujemy nad nową kwalifikacją rynkową dotyczącą środków smarowych. Dzięki naszej współpracy wypełnimy lukę na polskim rynku warsztatów samochodowych – dostarczymy na rynek pracy wysoko wykfalifikowanych specjalistów. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników wspierają także Ambasadorzy marki Platinum Orlen Oil: Robert Kubica, Kuba Przygoński i Bartosz Zmarzlik, którzy kibicują młodym i zawodowym mechanikom od czerwcowych eliminacji. Wyjątkową atrakcją, jaką przygotowała marka Platinum Orlen Oil, jest akcja Platinum Card, która daje możliwość uzyskania przepustki do finałów. Zespół uczniowski, który uzyska w ramach Akademii Młodego Mechanika, w kategorii Młody Mechanik, najlepszy wynik w testach wiedzy o środkach smarowych oraz płynach eksploatacyjnych zyska możliwość udziału w finale Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Akcja trwa do 10.10.2021, szczegóły i regulamin dostępne na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl oraz www.akademiamlodegomechanika.pl. Dodatkowo wszyscy finaliści otrzymają profesjonalne kombinezony z logo marki, a na laureatów, ich opiekunów oraz szkół czekają specjalne nagrody.

 

Źródło: Orlen Oil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).