Organy antymonopolowe zatwierdzają umowę SAG z ATP Autoteile | MOTOFAKTOR

Organy antymonopolowe zatwierdzają umowę SAG z ATP Autoteile

person Adrian Januszkiewicz 3/06/2020

Swiss Automotive Group AG zakończyła umowę nabycia operacji i powiązanych aktywów Autoteile Pöllath (ATP) w dniu 31 maja 2020 r.

Przejęcie przez Swiss Automotive Group AG daje warunki do ponownego przekształcenia Grupy ATP w jednego z wiodących dealerów części samochodowych w handlu elektronicznym w Niemczech.

 

SAG z siedzibą w Cham w Szwajcarii jest firmą specjalizującą się w handlu częściami samochodowymi z klientami biznesowymi w całej Europie. W 2019 r. Grupa SAG zatrudniająca ponad 3650 pracowników w 180 lokalizacjach osiągnęła równowartość około 900 milionów euro sprzedaży. ATP zatrudniało 400 pracowników w 2019 r., a jej roczny obrót wynosił ostatnio ponad 100 milionów euro.

 

Źródło: Swiss Automotive Group AG

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).